Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Barevnost v interiéru

Barvy hrají v našem životě daleko větší roli, než si jsou mnozí z nás ochotni přiznat. Špatnou volbou barvy můžeme celý interiér pokazit. A to dokonce i do té míry, že to může ovlivnit i naše zdraví. Jaké barvy tedy zvolit do jakého pokoje?

Výběr barvy je samozřejmě zcela individuální záležitost, a proto následující řádky berte s rezervou. Pokud se vám nelíbí žlutá, tak si ji do interiéru prostě nedávejte. To stejné platí o šedé, která je v poslední době považována za novou bílou. Šedá je skvělá, univerzální barva, kterou v interiéru nic nezkazíte a i tak mu dodáte punc luxusu a originality. Nemusí se ale líbit všem.

Dětský pokoj

Nejste typ na růžovou a modrou, které jsou pro dětský interiér jakýmsi standardem? Nebo prostě jen nevíte, co se narodí? Vyzkoušejte žlutou! Žlutá má podporovat tvůrčího ducha a kreativitu. Jen nezapomeňte, že se nemá nic přehánět.

Pokud žlutá není nic pro vás, stejnou službu udělá zelená. Ale zde pozor. Zelenou vnímáme ze všech barev nejintenzivněji. Proto je dobré si na kousku stěny vyzkoušet vybrané odstíny. Barva, která vypadá dobře ve vzorníku, nemusí působit ve vašem prostoru vůbec příjemně. 

Ložnice

ložnici se držte chladných tónů. Šedivé až šedomodré barvy budou vždy vytvářet pocit chladu, což je pro spánek ideální. Stejně tak se můžete pohybovat v ostatních pastelových barvách.

Kuchyně

Zde se nevyplácí experimentovat. Kuchyňský prostor si i tak můžete vylepšit nějakou barevnou stěnou. Nicméně každé srdce hospodyňky touží se pochlubit kuchyňskou linkou, která je středobodem celého prostoru. Proto bílá. Je to také barva čistoty. Takže její volba do tohoto prostoru je snadné rozhodnutí. 

Obývací pokoj

Obývací pokoj je místo pro vaši realizaci. Zde trávíte povětšinou nejvíce času a proto si do tohoto prostoru dejte barvu, která je vám nejbližší. Pro výmalbu se hodí prostor za televizí nebo za sedací soupravou.

A rada závěrem? Snažte se vyhnout agresivním, dominantním barvám, jako jsou červená, fialová a hráškově zelená. Tyto barvy jsou velice sebestředné a poutají až nezdravě pozornost. 

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen