Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Chráníme naše děti před nebezpečím ostrých hran a rohů

Tvrdí se, že v dospělosti si nejvíc pamatujeme na emocionálně vypjaté zážitky z ranného dětství. Na nemoci, na úrazy, na bolesti. Mnoho z nás si tak například zapamatovalo okamžik, kdy jsme narazili do stolu a udělili si bouli na čele. Skončilo-li to pouze boulí, byl to ten lepší případ. Tato zranění mnohdy končí tržnou ránou či otřesem mozku. Abychom neměli podobné zážitky, můžeme využít bezpečnostní prvky, přímo určené k ochraně nebezpečných rohů a ostrých hran.

Nejmenším dětem jsou určeny dětské zábrany a mantinely. Těm větším již postačí ochranné pomůcky, přidělané k hranám nábytku.

 

Pěnové chrániče jsou skvělým designovým doplňkem

Na ochranu před pádem dětí na nebezpečnou hranu jsou například vhodné kulaté ochrany rohů. Tyto bezpečnostní prvky jsou většinou vyrobeny z odlehčených plastů nebo gumy, přičemž jejich instalace je snadnou záležitostí. Obyčejně stačí důkladně ošetřit původní hranu stolu od nečistot a mastnoty. Poté použijete oboustrannou lepící pásku k tomu, aby ochrany rohů správně doléhaly na určené místo. Důkladně přidržíte a vše je hotovo.

Designovou a originální možnost bezpečné ochrany rohu jídelního nebo konferenčního stolu tvoří pěnové chrániče rohů, které svým provedením dokonale imitují dřevěný stůl. Vy tak ani nepoznáte, že konferenční stolek chrání pěnový chránič. Takovéto chrániče jsou nejčastěji vyráběny ze zdravotně nezávadných materiálů, třeba z ethylen vinyl acetátu. Chrániče podléhají důslednému testování a splňují přísné evropské normy. Bývá pravidlem, že kromě snadné montáže, si můžete zvolit i tloušťku a vzhled materiálu.

 

Pěnové pásy se přizpůsobí každému konferenčnímu či jídelnímu stolku

Alternativu, nebo spíše doplněk pěnových chráničů, tvoří pěnové pásy, standardně dodávané v délce jednoho metru. Právě tyto pruhy poslouží nejenom jako ochrana proti nebezpečným rohům stolu, nýbrž i jako chránič rohů zdí, komod, postelí, atd.

Jsou-li součástí kuchyňského stolu také zásuvky, můžete použít třeba bezpečnostní pojistku. Pojistka, nejenom že v sobě skrývá protiskřípací mechanismus, zabraňující přivírání dětských prstů, ale také zabraňuje otevření zásuvky. I další druhy bezpečnostních uzávěrů zabrání zvídavým dětem, aby se dostaly tam, kam nemají.

Dnešní doba nabízí doslova stovky bezpečnostních prvků, které ochrání vaše děti před nebezpečnými pády, otevřenými zásuvkami, elektrickým napětím, sporákem nebo bolestivými úrazy. Předcházejme těmto situacím tak, abychom v dospělosti měli radostnější vzpomínky na své dětství!

 

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen