Dny dopravy zdarma DOPRAVA ZDARMA Od 4 000,- Kč a NEVÁHEJTE ANI MINUTU - Akce brzy končí...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Chytrá domácnost? Snadno a rychle jí můžete mít i vy

Chcete mít nejen chytrý telefon, ale třeba i chytrou domácnost? Víte, jaké výhody či nevýhody vám taková domácnost přináší? Chcete si jí postavit a hledáte inspiraci? Tak se pojďte podívat na pár nápadů a možná právě z nich vznikne váš chytrý domov.

V dnešní moderní době už nejsou chytré jen telefony, ale také domácnosti. A takovou chytrou domácnost můžete mít i vy.

Chytrá domácnost spočívá nejen v chytré hospodyňce, ale také v chytrých zařízeních, které mají za úkol sledovat či ovládat. Jejich chytrost spočívá v ovládání na dálku a v připojení na zařízení přes telefon, počítač nebo tablet, které jsou připojené k internetu. A to můžete být třeba na druhém konci světa.

Účelem je pomocí dálkově ovládaných zařízení vytvořit si určitý komfort a zpříjemnit pobyt ve svém bytě či domě.

Například dřív, než přijdete domů si otevřít vrata na garáži a jen pohodlně do garáže vjet nebo si rozsvítit světla dřív, než vůbec vkročíte do prostoru, ovládat venkovní či vnitřní žaluzie, regulovat na dálku vytápění, větrání, ovládat spotřebiče a osvětlení přes chytré zásuvky, osvětlit na dálku třeba moderní obývací sestavy, ovládat alarm či detektor kouře a mnoho dalšího.

Nastavení konkrétních funkcí probíhá formou aplikací přes moderní operační systémy. Všechna tato zařízení následně stačí spárovat s řídící jednotkou, která s ostatními zařízeními komunikuje bezdrátově.

Má chytrá domácnost i nějaké nevýhody?

K provozování chytré domácnosti je potřebné si nejdřív najít vhodného dodavatele chytrých aplikací, protože se bohužel můžete setkat i s jednáním, které vám způsobí například špatně navržený systém a jeho nefunkčnost.

Dále je potřebné efektivně vyřešit případné výpadky elektrické energie, protože systémy pochopitelně přestanou při výpadku plnit svůj účel.

Dalším problémem můžou být hackeři a s nimi spojený únik soukromých informací.

Jistým způsobem ztrácíte také svoje soukromí, protože chytrý systém podrobně mapuje vaši domácnost, a to od spotřeby elektrické energie až po například sledování oblíbených pořadů v televizi a podobně.

Správná rozhodnutí a nastavení jako i zabezpečení systému však tyto potencionální problémy můžou eliminovat a vám zůstane efektivně řešená chytrá domácnost.

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Od 4 000 Kč
po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen