Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Co dělat, aby se nám neproseděla sedací souprava

Sedací souprava je dominantou obývacího pokoje. A pokud si ji už jednou pořídíte, nepochybně chcete, aby vám vydržela co nejdéle. Co tedy kupříkladu dělat, aby se tento druh nábytku neproseděl?

Enormně záleží na kvalitě sedací soupravy

První důležitý krok musíte udělat už při samotném nákupu. Je totiž jasné, že pokud budete při nákupu přehnaně šetřit, nová sedačka nebude právě nejodolnější. Vyšší cena totiž obecně znamená kvalitnější materiály. Tím nechceme v žádném případě říci, že musíte za sedací soupravu nutně utrácet desetitisíce, ovšem přílišná šetrnost se rozhodně nemusí vyplatit. Právě naopak!

Zvolená sedačka by prostě měla být vyrobena z kvalitních materiálů, což ovšem neplatí pouze pro její konstrukci, ale také pro potahovou látku. Jen tak předejdete tomu, aby se během pouhých několika let neproseděla. Zkrátka a dobře pamatujte, že důsledkem kvalitních materiálů a zpracování je to, že se sedací souprava neprosedí a tím pádem vydrží v pořádku velmi dlouhou dobu!

 

Chovejte se k sedačce maximálně šetrně!

Ať už máte doma sedací soupravu z jakéhokoli materiálu, každá potřebuje náležitou péči. Je tedy nutné její pravidelné udržování. Sedačky se pochopitelně liší svou životností, nicméně záleží především na vašem přístupu. Budete-li se k ní chovat šetrně, může bez problémů vydržet velmi dlouho, což ovšem platí i naopak. I sebekvalitnější výrobek se totiž při špatném zacházení poškodí snadněji.

Samozřejmě velmi aktivní jsou v domácnosti především děti (anebo třeba větší domácí zvířata, tedy některé druhy psů), které by mohly sedací soupravu nenávratně poškodit. I to si je tedy třeba ohlídat. Na závěr ještě zdůrazněme, že právě sedačka je obecně jedním z nejvíce zatěžovaných kusů nábytku v interiéru. Již z toho je jasné, že aby se neproseděla nebo jinak nepoškodila, je nutné činit aktivní kroky.

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen