Dny dopravy zdarma DOPRAVA ZDARMA Od 4 000,- Kč a NEVÁHEJTE ANI MINUTU - Akce brzy končí...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Co s rohy v místnosti

Pro každého interiérového návrháře představuje každý roh výzvu. Těch výzev je samozřejmě více, ale především v menších prostorech se musí s touto problematikou pracovat obzvláště obezřetně.

Především panelové domy nutí své obyvatele přistavovat nábytek ke stěnám a využívat každý roh. I když se to jeví jako logický krok, nemusí tento systém zafungovat vždy. Důležité je se nebát prázdných rohů, nebo do nich umístit vhodný nábytek. To platí především u obývacích pokojů.

Obývací pokoj

Ptáte se proč? Obestavíte-li všechny stěny nábytkem, bude prostor působit stísněně a zastavěným dojmem. Plánujete-li obývací pokoj, je vždy první krok sepsat si všechny naprosto nezbytné funkce, které má daný prostor splňovat. Dle tohoto plánu následně vybíráme nábytek. V těchto místnostech se do rohů umísťují především knihovničky křesla či lampy.

Ložnice, studentské pokoje

Podlahová plocha ložnic je většinou menši než u obývacích pokojů. Proto se v těchto prostorech nevyhneme nábytku v rozích. To platí i u studentských a dětských  pokojů. Zde toto rozmístění ničemu nevadí. Naopak. Dokáže vytvořit i velmi pěkné sestavy.

A zcela opačná situace panuje v ložnicích, šatnách a kuchyních. Zde se hraje na centimetry i v případě větších bytů. Řešení typu rohové šatní skříně nebo rohových skříněk nejenže bravurně vyřeší rohovou problematiku, ale navíc poskytne i další, tolik ceněný, úložný prostor, který pomocí speciálních kování lze využít do posledního milimetru.

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Od 4 000 Kč
po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen