Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Co s rohy v místnosti

Pro každého interiérového návrháře představuje každý roh výzvu. Těch výzev je samozřejmě více, ale především v menších prostorech se musí s touto problematikou pracovat obzvláště obezřetně.

Především panelové domy nutí své obyvatele přistavovat nábytek ke stěnám a využívat každý roh. I když se to jeví jako logický krok, nemusí tento systém zafungovat vždy. Důležité je se nebát prázdných rohů, nebo do nich umístit vhodný nábytek. To platí především u obývacích pokojů.

Obývací pokoj

Ptáte se proč? Obestavíte-li všechny stěny nábytkem, bude prostor působit stísněně a zastavěným dojmem. Plánujete-li obývací pokoj, je vždy první krok sepsat si všechny naprosto nezbytné funkce, které má daný prostor splňovat. Dle tohoto plánu následně vybíráme nábytek. V těchto místnostech se do rohů umísťují především knihovničky křesla či lampy.

Ložnice, studentské pokoje

Podlahová plocha ložnic je většinou menši než u obývacích pokojů. Proto se v těchto prostorech nevyhneme nábytku v rozích. To platí i u studentských a dětských  pokojů. Zde toto rozmístění ničemu nevadí. Naopak. Dokáže vytvořit i velmi pěkné sestavy.

A zcela opačná situace panuje v ložnicích, šatnách a kuchyních. Zde se hraje na centimetry i v případě větších bytů. Řešení typu rohové šatní skříně nebo rohových skříněk nejenže bravurně vyřeší rohovou problematiku, ale navíc poskytne i další, tolik ceněný, úložný prostor, který pomocí speciálních kování lze využít do posledního milimetru.

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen