Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Co se zápachem v kuchyni, v koupelně či na toaletě?

Zápach v domácnosti jistě není ničím příjemným, proto je nutné se jej efektivně zbavit. Jak by nám ovšem jistě potvrdili mnozí z vás, odstranit účinně některé pachy není vůbec snadné.

Především musíte pravidelně a správně větrat!

Větrání je samozřejmě tím nejjednodušším, co můžete udělat, nicméně často skutečně stačí pravidelné otevírání oken, abyste doma měli příjemný „vzdoušek“. Tuto aktivitu je ovšem nutné dělat správně, což může být těžší, než by se mohlo zdát. Přečtěte si tedy, jak efektivně vyvětrat dům či byt. Pořádné větrání může poměrně výrazně změnit atmosféru v interiéru, na stranu druhou v koupelně či na toaletě zřejmě příliš nepomůže, tedy pokud tam nemáte okna. Co tedy použít v takovém případě? Možností máte celou řadu!

 

 

Účinné rady našich babiček

Se zápachem v domácnosti se pochopitelně museli potýkat i předcházející generace. Přesto si s ním naše babičky uměly poradit, a to hned několika způsoby. Co tedy může přinést do kuchyně, koupelny či na toaletu lepší vzduch?

  • Citrón či limetka. Slupky z těchto plodin jsou výbornými pohlcovači pachu, navíc samy krásně voní. Pokud je navíc naaranžujete v misce, mohou se stát i zajímavou dekorací.

  • Ocet. Velmi účinný pohlcovač pachu, který lze využít prakticky ve všech místnostech. Rovněž nepříjemné vůně z koupelny, WC či z kuchyně tedy pomůže výrazně eliminovat.

  • Káva. Ne, nespletli jsme se. Kávová zrna skutečně nejsou pouze základem oblíbeného nápoje, ale také velmi dobře pohlcují různé pachy. Rozhodně tedy vyzkoušejte i tuto možnost.

 

 

Co když ani to nepomůže?

Samozřejmě se můžete vydat i syntetičtější a nákladnější cestou. Když ale nic z výše nastíněných postupů nezabere, nedá se nic dělat. V současné době si lze v této oblasti pořídit řadu sprejů, plastových boxů, osvěžovačů vzduchu či různých chemických přípravků, takže vyzkoušet toho můžete skutečně mnoho. Ne vše pochopitelně bude fungovat, nicméně nakonec třeba naleznete způsob, jak na pachy v kuchyni, koupelně či na toaletě vyzrát. A když nepomůže skutečně nic, můžete koneckonců svěřit svou domácnost do rukou odborníků na odstraňování nepříjemných pachů.

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen