Dny dopravy zdarma DOPRAVA ZDARMA Od 4 000,- Kč a NEVÁHEJTE ANI MINUTU - Akce brzy končí...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Dětský nábytek a jeho funkce

Jde o současnost i budoucnost Vašich potomků a zařízení pokoje má vysoký podíl na celkovém vývinu a jeho podpoře. V pokoji nemůžou chybět takové záležitosti jako kvalitní dětské postele pro zdravý spánek, skříně, police, psací stůl a různé další prvky.

Dětský nábytek je záležitostí individuální. Každý chlapec nebo holčička, student nebo studentka, mají jiné potřeby a líbí se jim jiné věci. Jedna malá slečna může mít ráda růžovou, další dá přednost barvě žluté nebo červené. Chlapečkovi se můžou líbit auta, ale dalšímu sportovci nebo pohádkoví hrdinové. A v tomto smyslu se vede i celkové zařízení. 

Důležité je, aby prostor obsahoval prvky na hraní, ale také na učení a další koníčky. Nesmí se zapomenout ani na odpočinek. 

Ten zajistí dětské postele. Kromě pohodlnosti je důležitá kvalita a bezpečnost. To platí obzvlášť u patrových postelí, protože ratolesti lezou nahoru a dolů. K dispozici jsou dobře usazené žebříky a schůdky a také chrániče a zábrany. 

Na výběru zařízení a úpravách interiéru by se měli podílet právě Vaše děti. Jedná o jejich prostor a vše by mělo být zařízené podle jejich představ.

 

Jak tedy dětský pokoj vhodně zařídit?

Pořád jsou v kurzu barvy. Pokud chcete prostor zařídit tak, aby s malými rostl, tak jsou vhodné neutrální barvy, aby dospívající holčička nezůstala ve spárech růžové, protože její vkus se bude s vývojem a dospíváním drasticky měnit. Oblíbené jsou kombinace barev přímo na nábytku, například zelená vs. bílá, modrá vs. dřevo a mnohé další, což také naleznete v naší nabídce provedení sestav nábytku.

Praktičnost a dlouhodobé využití zařízení je i otázkou financí. Ne každý rodič si může dovolit pravidelně nakupovat nové vybavení pro svoje ratolesti, protože z toho původního syn nebo dcera vyrůstá a nehodí se již k jeho zájmům, potřebám a aktuálním preferencím.

Nic nezkazíte moderními sestavami ani jednotlivými kusy nábytku, které se dají jednoduše kombinovat, stěhovat v rámci místnosti nebo vyměnit. Drobné předměty jako obrázky a dekorace mohou být voleny ve výrazných barvách, aby oživily jinak neutrální zbarvení pokoje. 

A samozřejmě, že nemůže chybět lampička, police na knihy ani prostorná šatní skříň.

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Od 4 000 Kč
po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen