Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Dětský nábytek a jeho funkce

Jde o současnost i budoucnost Vašich potomků a zařízení pokoje má vysoký podíl na celkovém vývinu a jeho podpoře. V pokoji nemůžou chybět takové záležitosti jako kvalitní dětské postele pro zdravý spánek, skříně, police, psací stůl a různé další prvky.

Dětský nábytek je záležitostí individuální. Každý chlapec nebo holčička, student nebo studentka, mají jiné potřeby a líbí se jim jiné věci. Jedna malá slečna může mít ráda růžovou, další dá přednost barvě žluté nebo červené. Chlapečkovi se můžou líbit auta, ale dalšímu sportovci nebo pohádkoví hrdinové. A v tomto smyslu se vede i celkové zařízení. 

Důležité je, aby prostor obsahoval prvky na hraní, ale také na učení a další koníčky. Nesmí se zapomenout ani na odpočinek. 

Ten zajistí dětské postele. Kromě pohodlnosti je důležitá kvalita a bezpečnost. To platí obzvlášť u patrových postelí, protože ratolesti lezou nahoru a dolů. K dispozici jsou dobře usazené žebříky a schůdky a také chrániče a zábrany. 

Na výběru zařízení a úpravách interiéru by se měli podílet právě Vaše děti. Jedná o jejich prostor a vše by mělo být zařízené podle jejich představ.

 

Jak tedy dětský pokoj vhodně zařídit?

Pořád jsou v kurzu barvy. Pokud chcete prostor zařídit tak, aby s malými rostl, tak jsou vhodné neutrální barvy, aby dospívající holčička nezůstala ve spárech růžové, protože její vkus se bude s vývojem a dospíváním drasticky měnit. Oblíbené jsou kombinace barev přímo na nábytku, například zelená vs. bílá, modrá vs. dřevo a mnohé další, což také naleznete v naší nabídce provedení sestav nábytku.

Praktičnost a dlouhodobé využití zařízení je i otázkou financí. Ne každý rodič si může dovolit pravidelně nakupovat nové vybavení pro svoje ratolesti, protože z toho původního syn nebo dcera vyrůstá a nehodí se již k jeho zájmům, potřebám a aktuálním preferencím.

Nic nezkazíte moderními sestavami ani jednotlivými kusy nábytku, které se dají jednoduše kombinovat, stěhovat v rámci místnosti nebo vyměnit. Drobné předměty jako obrázky a dekorace mohou být voleny ve výrazných barvách, aby oživily jinak neutrální zbarvení pokoje. 

A samozřejmě, že nemůže chybět lampička, police na knihy ani prostorná šatní skříň.

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen