Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Domácí pracovna v limitovaném prostoru

Hitem současné doby je home office. Z domova často pracují především podnikatelé a freelanceři. Nemusí to znamenat speciální místnost, ale postačí alespoň koutek nějakého pokoje, kde lze zřídit hnízdečko, ve kterém se nám bude dobře a klidně pracovat.

 

Vytěžte z existujícího prostoru maximální potenciál

Ti z Vás, co mají interiér prostorově omezen - buď v menším bytě nebo malém domku, obvykle nemají možnost řešit domácí kancelář ve speciální oddělené místnosti. Je třeba najít prostor v některém z pokojů, kde by šel pracovní koutek implementovat a zároveň by toto místo nestálo v cestě každodenním činostem a pohybu členů domácnosti. Volte umístění poblíž okna z důvodu přísunu denního světla. Zvažte umístění pracovního stolu tam, kde budete mimo frekventované části Vašeho bytu nebo domova a budete mít alespoň nějaké soukromí.

Nejběžnějším umístěním domácí kanceláře v případě, že neexistuje pokoj vhodný pouze pro pracovnu, je obývák nebo ložnice. Bude třeba tam umístit psací stůl a židli. Pokud se Vám poštěstí získat větší prostor, můžete tam umístit také skříňku nebo šuplíky na pracovní věci. Nezapomeňte na elektrickou zásuvku. Bude zapotřebí zapojit veškerou elektroniku včetně nabíječky mobilu.

Abyste ušetřili maximum svého limitovaného prostoru, vybírejte skříňku, která se vejde pod pracovní stůl, nebo je jeho součástí. Poličky můžete umístit na zeď. V domácí kanceláři bude třeba umístit počítač, notebook, klávesnici, monitor, tiskárnu a šanony.  Na klávesnici je vhodný vysouvací šuplík, který ušetří místo na stole.

 

Vybíráme kancelářský stůl a vhodnou židli

Pravidlem je, že pracovní stolek by měl mít hloubku minimálně 60cm a šířku minimálně 90cm, aby se na něm pohodlě pracovalo a sloužil také jako odkládací prostor pro naše pracovní dokumenty.

Pokud potřebujete ke práci stolní počítač, je zapotřebí volit dostatečně prostorný stůl. Nesnažte se ušetřit na židli, kterou vybíráte, je potřeba, aby byla pohodlná a zdravotně optimálně řešená, aby jste se vyhli možným problémům s pohybovým aparátem ze sedavé práce.

Nezapomeňte na korkovou nástěnku nebo menší magnetickou tabuli na svoje poznámky a připomínky. Některé se dají pouze opřít o stěnu, aby jste v případě stěhování kanceláře nemuseli zapravovat zdi.

Takže ať se Vám z domova krásně a pohodlně pracuje.

 

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen