Dopřejte si vůni podzimu a zimy ve vašem bytě

  • 2016-12-01
  • 0
  • Nábytek Elegance
Dopřejte si vůni podzimu a zimy ve vašem bytě

S podzimním a zimním časem je spojena spousta nádherných vůní. Spousta z nich nám evokuje blížící se Vánoce, které jsou pro mnohé z nás nejkrásnějším časem v roce. Chceme-li si navodit příjemnou atmosféru tohoto období, je skvělý nápad opatřit si vonnou svíčku.

Jaké vůně jsou v období podzimu a zimy ideální? Skvěle se hodí například vanilka, skořice, citrusy, šípky, jablka, vůně jehličí a další. Spousta firem nabízí již nakombinované vůně pro podzim a zimu, kde najdete v harmonickém poměru některé z výše zmíněných. Je možné si ale zakoupit i každou vůni zvlášť a střídat je, nebo zapálit více svíček najednou. Pokud ale milujete pouze určitý druh vůně, ani to není problém. Důležité je, aby Vám aroma svíčky navozovalo příjemné pocity a uvolnění.

Kam umístit vonnou svíčku? Jestliže už jste si vybrali ideální vůni, jistě nyní přemýšlíte nad tím, kam ji umístit. Nejprve je potřeba zvolit správnou místnost. Zřejmě nejvhodnější se zdá obývací pokoj, neboť to je místo, kde většinou chceme relaxovat. Úplně vhodná není kuchyně. Tam sice může vonná svíčka překrýt nejrůznější pachy, ať už nelibé, či libé, ale někomu může být nepříjemné silné aroma svíčky u jídla. Proto bychom kuchyni i jídelnu raději měli vyloučit. Jistě je možné umístit svíčku také do ložnice, když si chcete dopřát příjemnou atmosféru před spánkem. Je nutné ale myslet na to, že svíčku musíte zhasnout, než půjdete spát, protože hořící svíčka, která není pod kontrolou, není bezpečnou variantou relaxace. 

Co se tedy týče bezpečnosti, nejlépe je kupovat svíčky ve skle. Nejen, že skvěle vpadají, ale sklo nepropustí tolik tepla do okolí svíčky. Samozřejmě je velmi důležité umístit ji daleko od záclon, závěsů a dalších hořlavých materiálů. A důležité je pamatovat na to, nechat ji zapálenou pouze tehdy, když nad ní máme dohled.

 

Vonné svíčky jsou ale každopádně skvělým a příjemným doplňkem. Neváhejte si pořídit vůně podzimu a zimy i do vašeho bytu.

*Předmět
Jméno Příjmení
E-mail Telefon
*Komentář
Antispamová ochrana
*Údaje označené hvězdičkou jsou povinné
Kategorie nábytku
12 300
produktů
Celkový počet produktů v nabídce.
140
novinek
Počet nově přidaných produktů do naší nabídky.
770
zákazníků
Počet nyní nakupujících zákazníků.
Zasílání novinek

Přihlaste se k odběru novinek a my Vás budeme pravidelně informovat o zajímavých akcích, slevách a novinkách.

Poslední newsletter