Finančně podporujeme společnost FOR HELP

  • 2015-03-03
  • 0
  • Nábytek Elegance
Finančně podporujeme společnost FOR HELP

Internetový obchod Nábytek-Elegance.cz se rozhodl finančně pomoci aktivitám společnosti FOR HELP, jež se zabývá podporou autistických dětí. Tímto krokem jsme chtěli opět přispět na dobrou věc, neboť bereme jako naši povinnost pomáhat těm, kteří to potřebují.

Zapojili jsme se do pomoci lidem s autismem

Autismus je obecně rozšířené slovo. Co ale vlastně znamená? Jedná se o označení mentálního vývojového postižení, které se většinou diagnostikuje již v dětství. Projevuje se problémy při vývoji řeči, abnormálními sociálními vztahy, stereotypními vzorci chování a dalšími charakteristickými rysy.

Ačkoli jsou příčiny autismu neznámé, a navíc je neléčitelný, stále existuje značný prostor pro to, aby se dítě učilo novým věcem a prožilo spokojený život. K tomu je ovšem třeba speciální přístup, a to nejen od rodičů. Existují proto i speciální společnosti, které se zabývají pomocí autistickým dětem.

Internetový obchod Nábytek-Elegance.cz se proto rozhodl podpořit společnost FOR HELP, jež se zabývá terapeutickou a poradenskou péčí pro malé i velké autisty, ochranou jejich práv, vytvářením prostoru pro pracovní uplatnění, podporou komunitních a volnočasových aktivit apod.

FOR HELP se navíc zaměřuje i na osvětu. Mnozí lidé totiž stále ještě přesně nevědí, o co se vlastně jedná. Věříme tedy, že našimi financemi, jež jsou samozřejmě v prvé řadě penězi od našich zákazníků, přispějeme i my k pomoci lidem postižených autismem i k rozvoji povědomí o tomto postižení.

*Předmět
Jméno Příjmení
E-mail Telefon
*Komentář
Antispamová ochrana
*Údaje označené hvězdičkou jsou povinné
Kategorie nábytku
12 300
produktů
Celkový počet produktů v nabídce.
140
novinek
Počet nově přidaných produktů do naší nabídky.
576
zákazníků
Počet nyní nakupujících zákazníků.
Zasílání novinek

Přihlaste se k odběru novinek a my Vás budeme pravidelně informovat o zajímavých akcích, slevách a novinkách.

Poslední newsletter