Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Finančně podporujeme společnost FOR HELP

Internetový obchod Nábytek-Elegance.cz se rozhodl finančně pomoci aktivitám společnosti FOR HELP, jež se zabývá podporou autistických dětí. Tímto krokem jsme chtěli opět přispět na dobrou věc, neboť bereme jako naši povinnost pomáhat těm, kteří to potřebují.

Zapojili jsme se do pomoci lidem s autismem

Autismus je obecně rozšířené slovo. Co ale vlastně znamená? Jedná se o označení mentálního vývojového postižení, které se většinou diagnostikuje již v dětství. Projevuje se problémy při vývoji řeči, abnormálními sociálními vztahy, stereotypními vzorci chování a dalšími charakteristickými rysy.

Ačkoli jsou příčiny autismu neznámé, a navíc je neléčitelný, stále existuje značný prostor pro to, aby se dítě učilo novým věcem a prožilo spokojený život. K tomu je ovšem třeba speciální přístup, a to nejen od rodičů. Existují proto i speciální společnosti, které se zabývají pomocí autistickým dětem.

Internetový obchod Nábytek-Elegance.cz se proto rozhodl podpořit společnost FOR HELP, jež se zabývá terapeutickou a poradenskou péčí pro malé i velké autisty, ochranou jejich práv, vytvářením prostoru pro pracovní uplatnění, podporou komunitních a volnočasových aktivit apod.

FOR HELP se navíc zaměřuje i na osvětu. Mnozí lidé totiž stále ještě přesně nevědí, o co se vlastně jedná. Věříme tedy, že našimi financemi, jež jsou samozřejmě v prvé řadě penězi od našich zákazníků, přispějeme i my k pomoci lidem postižených autismem i k rozvoji povědomí o tomto postižení.

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen