Dny dopravy zdarma DOPRAVA ZDARMA Od 4 000,- Kč a NEVÁHEJTE ANI MINUTU - Akce brzy končí...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Finanční dar pro TJ Písečná

Náš internetový obchod Nábytek-Elegance.cz se zabývá nejen prodejem kvalitního a elegantního nábytku, ale zároveň finančně přispívá institucím a projektům spojeným s dětmi. Podpořili jsme tedy např. benjamínky fotbalového klubu TJ Písečná…

Mladí sportovci dostali 3 000 Kč

Pro mladé fotbalisty i fotbalistky je důležitá nejen trocha talentu a pořádná píle, ale ke své činnosti potřebují rovněž finanční prostředky. Vzhledem k tomu, že rodiče často nemohou přispívat tak, jak by chtěli, rozhodli jsme se pomoci i my. Proto jsme jménem e-shopu Nábytek-Elegance.cz věnovali benjamínkům TJ v Písečné částku ve výši 3 000 Kč.

Doplňme, že právě sportovci z TJ Písečná se stali vítězi turnaje ve Vidnavě, což svědčí o tom, že schopností mají na rozdávání. S finanční podporou je navíc budou moci dále rozvíjet, což se může pozitivně projevit v blízké i vzdálenější budoucnosti. Budeme jim tedy držet palce, aby podobných úspěchů dosáhli co nejvíce.

Nábytek Elegance, s.r.o., sponzoruje i několik dalších projektů a institucí, které se starají o děti. Finance, jež utržíme od našich zákazníků, tedy poslouží správné věci. Přispívat na podobné projekty, které se nám jeví více než smysluplné, chceme samozřejmě i nadále.

 

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Od 4 000 Kč
po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen