Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Finanční dar pro TJ Písečná

Náš internetový obchod Nábytek-Elegance.cz se zabývá nejen prodejem kvalitního a elegantního nábytku, ale zároveň finančně přispívá institucím a projektům spojeným s dětmi. Podpořili jsme tedy např. benjamínky fotbalového klubu TJ Písečná…

Mladí sportovci dostali 3 000 Kč

Pro mladé fotbalisty i fotbalistky je důležitá nejen trocha talentu a pořádná píle, ale ke své činnosti potřebují rovněž finanční prostředky. Vzhledem k tomu, že rodiče často nemohou přispívat tak, jak by chtěli, rozhodli jsme se pomoci i my. Proto jsme jménem e-shopu Nábytek-Elegance.cz věnovali benjamínkům TJ v Písečné částku ve výši 3 000 Kč.

Doplňme, že právě sportovci z TJ Písečná se stali vítězi turnaje ve Vidnavě, což svědčí o tom, že schopností mají na rozdávání. S finanční podporou je navíc budou moci dále rozvíjet, což se může pozitivně projevit v blízké i vzdálenější budoucnosti. Budeme jim tedy držet palce, aby podobných úspěchů dosáhli co nejvíce.

Nábytek Elegance, s.r.o., sponzoruje i několik dalších projektů a institucí, které se starají o děti. Finance, jež utržíme od našich zákazníků, tedy poslouží správné věci. Přispívat na podobné projekty, které se nám jeví více než smysluplné, chceme samozřejmě i nadále.

 

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen