Finanční dar pro TJ Písečná

  • 2014-06-01
  • 0
  • Nábytek Elegance
Finanční dar pro TJ Písečná

Náš internetový obchod Nábytek-Elegance.cz se zabývá nejen prodejem kvalitního a elegantního nábytku, ale zároveň finančně přispívá institucím a projektům spojeným s dětmi. Podpořili jsme tedy např. benjamínky fotbalového klubu TJ Písečná…

Mladí sportovci dostali 3 000 Kč

Pro mladé fotbalisty i fotbalistky je důležitá nejen trocha talentu a pořádná píle, ale ke své činnosti potřebují rovněž finanční prostředky. Vzhledem k tomu, že rodiče často nemohou přispívat tak, jak by chtěli, rozhodli jsme se pomoci i my. Proto jsme jménem e-shopu Nábytek-Elegance.cz věnovali benjamínkům TJ v Písečné částku ve výši 3 000 Kč.

Doplňme, že právě sportovci z TJ Písečná se stali vítězi turnaje ve Vidnavě, což svědčí o tom, že schopností mají na rozdávání. S finanční podporou je navíc budou moci dále rozvíjet, což se může pozitivně projevit v blízké i vzdálenější budoucnosti. Budeme jim tedy držet palce, aby podobných úspěchů dosáhli co nejvíce.

Nábytek Elegance, s.r.o., sponzoruje i několik dalších projektů a institucí, které se starají o děti. Finance, jež utržíme od našich zákazníků, tedy poslouží správné věci. Přispívat na podobné projekty, které se nám jeví více než smysluplné, chceme samozřejmě i nadále.

 

*Předmět
Jméno Příjmení
E-mail Telefon
*Komentář
Antispamová ochrana
*Údaje označené hvězdičkou jsou povinné
Kategorie nábytku
12 300
produktů
Celkový počet produktů v nabídce.
140
novinek
Počet nově přidaných produktů do naší nabídky.
465
zákazníků
Počet nyní nakupujících zákazníků.
Zasílání novinek

Přihlaste se k odběru novinek a my Vás budeme pravidelně informovat o zajímavých akcích, slevách a novinkách.

Poslední newsletter