Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Holá, holá škola prvňáčky volá

A je tady den, kterého se někteří rodiče a děti obávají, jiní se těší. Nástup do první třídy. Vaše potomky čeká nová etapa života, ve které poznají nové kamarády, paní učitelky a také se něco zcela nového naučí. Odbourají se návyky ze školky, takže žádné hraní a odpolední spaní, ale psaní, počítání a čtení.

A aby to nebylo jen o nových povinnostech a celkové změně režimu, můžete jim tento nástup doma zpříjemnit. Třeba zařízením zbrusu nového dětského pokoje.

V praxi to pro vás znamená, že provedete celkovou změnu, která se víc přiblíží potřebám malého školáka a vytvoří prostředí, ve kterém se bude moci samozřejmě dál hrát, ale také bude mít prostor pro vykonávání školních povinností.

Celkové změny záleží na tom, v jakém stylu byl pokojíček doposud zařízený. Jestli pomůže pouze nějaká výměna a doplnění nebo se pustíte do zařizování úplně od začátku. V obou případech to chce moderní a vyhovující dětský nábytek.

A ten dělí pokoj na tři pomyslné části. Spací, hrací a v tomto momentě důležitý sektor školní neboli pracovní.

 

Začněme tedy tím školním prostorem.

V něm by rozhodně neměl chybět psací stůl a k němu vhodná židle. Jeho umístění je nejlepší v blízkosti okna tak, aby světlo na vašeho školáka nešlo přímo, tedy zepředu. Každý správný stůl má mít praktické šuplíky, do kterých se vejde spousta školních pomůcek. Na stole by neměla chybět vhodná lampička, která se nechá nastavovat dle aktuálních potřeb. Dalším vhodným zařízením pro pracovní prostor školáka jsou poličky nebo nástěnka. A v neposlední řadě také knihovna, ve které bude mít po ruce všechny svoje knížky. A doplňků by se dalo vymyslet spoustu od odpadkového koše až po různé boxy a přihrádky.

 

V místech dál od dveří se bude skvěle vyjímat prostor na odpočinek.

Do něj patří dětská postel i šatní skříň a noční stolek. Pokud je místa dostatek, tak se zajisté hodí také praktická komoda, ale pozor na přeplnění prostoru nábytkem. Další úložné prostory můžete nahradit třeba stojany na ramínka nebo háčky připevněnými na zdi.

 

Nezapomeňte také na hraní

I když dítě chodí do školy, hraní bude i nadále součástí jeho každodenního života. Ten můžete vybavit sedacím vakem, pověsit na strop houpačku nebo nechat prostor zcela volný a zkrášlit jej příjemným kobercem. Nakonec si vaše dítě bude stejně hrát tam, kde bude chtít a kde mu to je příjemné.

 

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen