Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Inspirujte se hřejivými dekoracemi pro podzimní období

Podzim nám s nižšími teplotami a padajícím listím přináší příležitost využít pro domácí dekorace širokou paletu barev. Ideální jsou zemité odstíny červené, žluté a oranžové. Každý vnímá podzim jinak, a proto mohou být dekorační prvky bohaté a robustní, nebo naopak jemné či tlumené. Změna vnější i vnitřní výzdoby domova Vám každý den bude připomínat změnu ročního období a lépe se pak s ní vyrovnáte nejen Vy, ale i Vaše rodina a okolí.

Přivítejte návštěvníky překrásným věncem

Dveřní věnec máme spojený spíše s obdobím Vánoc, ale zvolíte-li aktuální materiály, můžete s ním příchozí potěšit i nyní. Připomeňte všem jednoduchými věnci z vinné révy, že vrcholí sklizeň vína. Pokud dáváte přednost větším ozdobám, přidejte na ně šišky, pestré listy a kukuřičné šustí. Pokud dveře zdobit nemůžete, nebojte se zavěsit tuto atraktivní dekoraci do okna.

Naplňte sklenice podzimem

Jednoduché a finančně nenáročné dekorace získáte, když naplníte sklenice různých typů a velikostí sezónními plody. Velmi zdobná je třeba kukuřice a využít můžete i mnoho dalších suchých plodů, např. ořechy a pestré luštěniny – zejména různé druhy fazolí. Nesmíme pochopitelně zapomenout na jablka, která nejen že upoutají pozornost svým tvarem a barvou, ale kdykoliv též poslouží jako zdravá svačinka. Tyto dekorace poté mohou ozdobit Váš jídelní stůl nebo kuchyňskou linku.

Krb zahřeje i na duši

Krbová římsa často bývá odkladištěm všeho možného. Využijte ji nyní jako výstavní prostor! Postavte sem svíčky, svícny, vázy nebo menší předměty rustikálního charakteru, např. staré nástroje a nářadí. Své místo zde najdou také přírodní dekorace. Zkombinujte sušené listy, šišky, malé dýně a tykve.

Chladnější teploty lákají k lenošení

Teploty citelně klesají a domácí aktivity se logicky přesouvají do vnitřních prostor. Tím se přesouvá více pozornosti na naše sedačky, pohovky, křesla, válendy a židle. Jejich komfort doplňte teplými dekami a sladěnými polštářky mnoha velikostí. Když už jsme u polštářů, podzimní lenošení v posteli si zpříjemníte, pokud peřinám dopřejete flanelové povlečení, které dobře vypadá a hřeje.

Nostalgie suchých květů

Podzimní náladu odkvétání si můžete navodit i doma. Pokud dostanete květiny, nezbavujete se jich, ani když ztratí svou svěžest. Růže ponechané jen tak ve váze časem získají romantické kouzlo. Jiné květiny zavěste na šňůrku nebo na zeď vedle obrazů a fotografií, čímž ještě zvýšíte jejich plastický dekorační efekt. Ti trpělivější květiny vylisují (např. v tlustých knihách) a dále je využijí. Lze je např. zarámovat nebo přilepit na skříňky a další plochy.

 

 

Použité zdroje:

http://blog.freepeople.com/2013/01/diy-decor-decorating-dried-flowers/

http://www.frenchcountrycottage.net/2013/06/decorating-with-dried-flowers.html

http://www.homedit.com/5-ways-to-use-and-decorate-with-dried-flowers/

http://freshome.com/2010/09/21/15-best-autumn-decorating-tips-and-ideas/

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen