Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Interiér nemusí být vždy „skandinávsky“ chladný

Váš domov je prostor, který je určen výhradně vám. Tuto větu si vždy pamatujte. Jak si svůj prostor uspořádáte, zařídíte nebo vydekorujete je zcela na vás. Váš domov nemusí vypadat jako z módního časopisu. Nejspíše by se vám v něm ani nežilo příjemně.

Pohoda na prvním místě

Přece jen byste chtěli interiér, který si v ničem nezadá s počiny designéra? Zalíbil se vám nějaký určitý kousek nábytku? Máte po babičce starého ušáka nebo houpací křeslo a nejste si jistí, jestli se do vašeho bytu bude hodit? Pokud jste takříkajíc na vážkách, tak platí jednoduché pravidlo: udělejte z takového kusu nábytku solitér. 

Pohodlné křeslo můžete nechat přečalounit nějakou výraznou látkou s neotřelým vzorem. Na houpací křeslo může položit kožešinu atd. Existuje spousta způsobů, jak si s takovým výrazným kusem nábytku poradit. Nezapomínejte ale, že solitér potřebuje kolem sebe místo. Pokud bojujete s každým metrem, tak zvolte zcela opačný postup – při čalounění zvolte nenápadnou látku atd. Nebo raději ani takový kus do interiéru nepřidávejte.

 

Pohoda znamená relax

Každý z nás relaxuje jinak. Někteří z nás vyjíždí na zahrádky a chalupy, jiný odpočívají u televize nebo knih. Ale zcela jistě máte pro svůj odpočinek vyhrazené jedno místo v bytě, kde je vám nejpříjemněji. Především u mladší generace je na tomto místě sedací pytel nebo podobný kus nábytku, do kterého můžete „zapadnout“.

Pokud se vám takový pytel nelíbí a ratolest na něm trvá, mám pro vás tip. Zkuste vybrat roh, který není příliš na očích. K pytli postavte nějaký odkládací stolek. Stejně tak se můžete pokusit takto nesouměrný kus nábytku „zarámovat“ pomocí poliček. Prostě mu vytvořte vlastní prostor, kde bude jasné, že tam patří a má tam být.

 

Je libo třeba houpací síť?

Pamatujte na to, že zde opravdu platí „můj dům, můj hrad.“ Viděl jsem interiér, který měl v jídelně na stěně vedle obrázků a poliček podivné háky, které vypadaly opravdu bytelně. Majitelé byli totiž na výletě v Mexiku a přivezli si sebou hamaku – velkou houpací síť, do které se zamilovali. A jelikož nebylo nikde jinde místo, tak háky umístili do jídelny a hamaku tak využili jako atypické spaní pro návštěvy.

Tím nechci naznačit, že by v interiéru měla zavládnou anarchie. Vždy musí být jasné, že daný předmět je na onom místě zcela účelně a že tam má být. Těmto detailům musíte věnovat opravdu pozornost. Nikdo nesmí získat pocit, že jste umístění neplánovali. 

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen