Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Jak efektivně zvládnout velikonoční pečení a přípravy?

Přípravy na Velikonoce již vrcholí? Chystáte se ještě něco upéct, dokončit dekorace a rádi byste to zvládli bez ujmy na uklizeném bytě? Každá rada je nad zlato.

Každé svátky s sebou přinášejí, kromě radosti, také generální úklid, výzdobu, a hlavně pečení a vaření slavnostních pokrmů. Aby šlo všechno podle vašich představ a na Velikonoce zůstalo všude hezky a čisto, musíte si nejdříve vytvořit strategický plán a všechno efektivně uspořádat, abyste z toho měli radost, a ne ujmu na zdraví.

Určitě to znáte. Uklidíte do puntíku celý byt a následně se pustíte do pečení. A kdyby jenom to. Čeká vás ještě zdobení vajíček. Představa, jaká spoušť´zůstane po všech těchto úkonech, vás už zajisté předem děsí. Ale nemusí, když si uděláte na všechno systém.

 

Jak na míchání těsta a krémů bez toho, abyste zaneřádili kuchyň?

Snadná pomoc. Pokud nemáte zrovna robota, ve kterém mícháte suroviny v uzavřené nádobě, ale používáte klasickou mísu a mixér, tak vložte mísu do dřezu na nádobí. Když něco z mísy přeci jenom "vyskočí", tak stačí místo pouze otřít, ale věřte, že toho nebude tolik, abyste museli celou kuchyň uklízet znova.

 

Děsí vás nádobí, které vznikne pečením?

Nemusí. Každá moderní hospodyňka dnes už využívá pečící papír. Ten jednoduše z pekáče stáhnete a hodíte do koše, zatímco pekáč byste museli ještě dlouho drhnout a nadělali byste další nepořádek. Pokud máte myčku na nádobí, a přeci jenom se vám u vaření a pečení nádobí hromadí, tak rovnou každý špinavý kousek vkládejte do ní a nebudete to muset dělat najednou.

 

Čištění zeleniny a dalších potravin? 

Proč čistit potraviny na kuchyňské lince nebo na stole, když můžete strouhat mrkev, petržel, či brambory anebo loupat vajíčka přímo do koše? Opět ušetříte místo na pracovní desce a udržíte při vaření pořádek.

 

Jak zdobit velikonoční vajíčka bez nepořádku?

Zdobení vajíček na Velikonoce znamená definitivně nějaký ten nepořádek. Ale nemusí to být natolik radikální, když zvolíte alternativní metody.

Vajíčka barvené cibulí – stačí hrnec s vodou, do které dáte vařit suché cibulové slupky. Následně vložíte vajíčka. Výsledkem jsou vajíčka zbarvené do hněda, na která můžete opět bez nepořádku vyškrábat různé obrázky.

Zdobení fixem obyčejným nebo foukacím – další skvělá možnost, která zabrání zbytečnému nepořádku. Fixem můžete na vajíčka kreslit různé obrázky nebo za použití fixy foukané přes šablonu vytvoříte zajímavý obrázek.

Na zdobení můžete použít populární nálepky a samolepky. 

Tak ať jde dílo od ruky a přejeme Vám VESELÉ VELIKONOCE a BOHATOU POMLÁZKU!

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen