Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Jak na chladničku?

Chladnička je zřejmě ten nejdůležitější předmět v celé kuchyni. Výběr tohoto spotřebiče je tak opravdu důležitý. A to nejen z pohledu designu. Jedná se i o poměrně výraznou investici.

Hlavní kritérium

Hlavním kritériem by měla být v tomto případě energetická třída a ne design. Líbivá chladnička (chcete-li „lednice“), vás může přijít velmi draho. Tento spotřebič je zapnut skoro vždy 24 hodin denně a 365 dní v týdnu. A tak i rozdíl pouhé jedné energetické třídy může znamenat výraznou úsporu.

Vestavná nebo volně stojící

Toto je asi druhé nejzásadnější rozhodnutí. Zde bude plně záležet na vašich možnostech. Pokud kuchyňský prostor zařizujete nově, možná byste měli popřemýšlet o vestavné formě. Kuchyň se tak opticky scelí a výsledný dojem bude o mnoho čistší.

Pokud vaše kuchyně s vestavnou chladničkou nepočítá, a vám se nechce předělávat celý prostor, budete se muset poohlédnout po volně stojícím typu. Díky stále se rozšiřujícím výrobním řadám budete mít z čeho vybírat. A v tom je právě kámen úrazu.

Bílá nebo nerezová?

Bílá je levnější, nerezová je dražší. Varianty s úpravami, které zamezují u nerezových typů zanechávání otisků, jsou ještě dražší. Takže jak na to? Pokud nemusíte úplně hledět na každou korunu, tak se můžete řídit trendem a pořídit si nerezovou variantu. Tyto lednice jsou solitéry a ospravedlníte je ve skoro každém prostoru.

Ale i bílá varianta není k zahození. Můžete ji vnímat jako jakési prázdné „malířské plátno“. A vytištění fotky na samolepící fólii v rozměrech lednice není nijak drahá záležitost. A motiv si můžete měnit podle libosti. Retro design lednic se moc nedoporučuje. Za pár let vyjde z módy a vám zbude na krku nehezký spotřebič.

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen