Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Jak na obývací pokoj?

Srdcem každého bydlení není jenom kuchyň, ale také obývací pokoj. Jeho účelem je odpočinkový prostor, místnost pro přijímání návštěv a středisko celé rodiny, která se sejde večer po škole a po práci. Pohodlí, komfort, dostatek místa i praktičnost jsou základem dokonale zařízeného pokoje tohoto charakteru.

Hlavním prvkem je sedací souprava. Jejím úkolem je zajistit pohodlné sezení, ale také případné spaní a relaxaci vleže. Spousta rodin a jednotlivců využívá rozkládací verze, které zajistí prostor na spaní v malých bytech nebo pro případné návštěvy. Velice oblíbené jsou rohové sedací soupravy, které se skvěle hodí do malého i velkého bytu.Můžou být bez křesel, ale i s křesly nebo moderními taburety. 

K sedacím soupravám nemůžou chybět vhodné a praktické konferenční stolky. Malé, velké, dřevěné nebo v kombinaci se sklem a kovy. Díky nim si máte kam odložit knížku, ovladač od televize, máte si kde odložit šálek kávy nebo pohostit návštěvu. Uvítáte zajisté i varianty s odkládacím prostorem pro časopisy, podtácky pod skleničky a hrnky a ostatními věcmi, které nemusí být hned na očích.

Třetím, důležitým prvkem pro obývací druh interiéru jsou obývací stěny. Můžete zůstat věrní kompletním sestavám nebo dílům, které se dají rozdělit, pověsit na stěnu nebo položit přímo na podlahu. Výběr záleží na tom, zda hledáte jednoduchost nebo co nejvíce úložného a odkládacího prostoru. Pestré jsou i kombinace barev a materiálů. Nebojte se experimentovat a kombinovat dle vlastních představ.

Doplňujícími kusy nábytku jsou například praktické TV stolky. Jejich funkce je jednoznačná. Aby bylo možné na ně postavit bezpečně i esteticky televizi. Opět je možné vsadit na jednoduchost nebo něco modernějšího, případně vybaveného policemi,a šuplíky. 

Nové verze televizí umožňují praktické řešení, a to pověšení TV na zeď. Účelem tohoto nápadu je šetření místa pro další kusy nábytku, například komody, obývací stěny, lampy a různé interiérové dekorace.

Ideální interiér pro každodenní obývaní a relaxaci by měl být prostorný, vzdušný a prosvětlený a takový, aby se vždy něco navíc ještě vešlo.

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen