Jak originálně zútulnit dům a zkrášlit zahradu?

  • 2015-04-22
  • 0
  • Nábytek Elegance

Mnozí z nás si lámou hlavu s problémem, jak dodat domácnosti či zahradě „šmrnc“. Samozřejmě že si lze pořídit elegantní interiérový a zahradní nábytek, případně řadu doplňků. My se ovšem zaměříme na některá netradiční řešení.

 

Originální nápady do interiéru

V rámci interiéru nic nezkazíte, pokud si pořídíte, případně sami vyrobíte různé textilní prvky. Ty lze použít k praktickým účelům (polštářky apod.), ale také jako dekorace na zeď. Vděčnými doplňky jsou pochopitelně rovněž vázy, které je dnes možné si zakoupit v mnoha netradičních tvarech. Můžete si je nicméně i sami vyrobit. Nejenže se vázy z PET lahví či z tubusů od koberců okamžitě stanou originálním prvkem každé domácnosti, ale budete také šetrnější k životnímu prostředí.

K zútulnění mnoha místností se může hodit i menší nábytek jako stolečky. Takřka všude lze navíc použít různě zavěšené ozdoby, které lze pořídit či vyrobit z provázků, korálků či jiných cinkavých materiálů. V neposlední řadě se můžete zaměřit na stěny, které bývají v mnoha případech naprosto nevyužité. Nebojíte-li se experimentovat, můžete si zde sami vytvořit originální vzory anebo dokonce nápisy. Fantazii se zkrátka meze nekladou…

 

Netradiční zkrášlení zahrady

Originální prvky mají své místo rovněž na zahradě a nemusí být nikterak drahé. Kupříkladu si můžete vyrobit rozměrnější květináč z částečně vydlabaného kmene stromu. Lze využít i řadu nepotřebných věcí, které by jinak byly na vyhození. Pro inspiraci uveďme alespoň originální zahradní nábytek z palet. Zahradní jezírka, ohniště či altánky jsou samozřejmě běžnou součástí mnoha zahrad, nic vám ovšem nebrání při jejich tvorbě postupovat netradičně a vytvořit tak originální tvary, které dodají celkovému vzhledu zahrady nový rozměr. Jistě ale sami přijdete na řadu dalších vylepšení.

 

 

 
 
 
*Předmět
Jméno Příjmení
E-mail Telefon
*Komentář
Antispamová ochrana
*Údaje označené hvězdičkou jsou povinné
Kategorie nábytku
12 300
produktů
Celkový počet produktů v nabídce.
140
novinek
Počet nově přidaných produktů do naší nabídky.
570
zákazníků
Počet nyní nakupujících zákazníků.
Zasílání novinek

Přihlaste se k odběru novinek a my Vás budeme pravidelně informovat o zajímavých akcích, slevách a novinkách.

Poslední newsletter