Dny dopravy zdarma DOPRAVA ZDARMA Od 4 000,- Kč a NEVÁHEJTE ANI MINUTU - Akce brzy končí...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Jak originálně zútulnit dům a zkrášlit zahradu?

Mnozí z nás si lámou hlavu s problémem, jak dodat domácnosti či zahradě „šmrnc“. Samozřejmě že si lze pořídit elegantní interiérový a zahradní nábytek, případně řadu doplňků. My se ovšem zaměříme na některá netradiční řešení.

 

Originální nápady do interiéru

V rámci interiéru nic nezkazíte, pokud si pořídíte, případně sami vyrobíte různé textilní prvky. Ty lze použít k praktickým účelům (polštářky apod.), ale také jako dekorace na zeď. Vděčnými doplňky jsou pochopitelně rovněž vázy, které je dnes možné si zakoupit v mnoha netradičních tvarech. Můžete si je nicméně i sami vyrobit. Nejenže se vázy z PET lahví či z tubusů od koberců okamžitě stanou originálním prvkem každé domácnosti, ale budete také šetrnější k životnímu prostředí.

K zútulnění mnoha místností se může hodit i menší nábytek jako stolečky. Takřka všude lze navíc použít různě zavěšené ozdoby, které lze pořídit či vyrobit z provázků, korálků či jiných cinkavých materiálů. V neposlední řadě se můžete zaměřit na stěny, které bývají v mnoha případech naprosto nevyužité. Nebojíte-li se experimentovat, můžete si zde sami vytvořit originální vzory anebo dokonce nápisy. Fantazii se zkrátka meze nekladou…

 

Netradiční zkrášlení zahrady

Originální prvky mají své místo rovněž na zahradě a nemusí být nikterak drahé. Kupříkladu si můžete vyrobit rozměrnější květináč z částečně vydlabaného kmene stromu. Lze využít i řadu nepotřebných věcí, které by jinak byly na vyhození. Pro inspiraci uveďme alespoň originální zahradní nábytek z palet. Zahradní jezírka, ohniště či altánky jsou samozřejmě běžnou součástí mnoha zahrad, nic vám ovšem nebrání při jejich tvorbě postupovat netradičně a vytvořit tak originální tvary, které dodají celkovému vzhledu zahrady nový rozměr. Jistě ale sami přijdete na řadu dalších vylepšení.

 

 

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Od 4 000 Kč
po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen