Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Jak originálně zútulnit dům a zkrášlit zahradu?

Mnozí z nás si lámou hlavu s problémem, jak dodat domácnosti či zahradě „šmrnc“. Samozřejmě že si lze pořídit elegantní interiérový a zahradní nábytek, případně řadu doplňků. My se ovšem zaměříme na některá netradiční řešení.

 

Originální nápady do interiéru

V rámci interiéru nic nezkazíte, pokud si pořídíte, případně sami vyrobíte různé textilní prvky. Ty lze použít k praktickým účelům (polštářky apod.), ale také jako dekorace na zeď. Vděčnými doplňky jsou pochopitelně rovněž vázy, které je dnes možné si zakoupit v mnoha netradičních tvarech. Můžete si je nicméně i sami vyrobit. Nejenže se vázy z PET lahví či z tubusů od koberců okamžitě stanou originálním prvkem každé domácnosti, ale budete také šetrnější k životnímu prostředí.

K zútulnění mnoha místností se může hodit i menší nábytek jako stolečky. Takřka všude lze navíc použít různě zavěšené ozdoby, které lze pořídit či vyrobit z provázků, korálků či jiných cinkavých materiálů. V neposlední řadě se můžete zaměřit na stěny, které bývají v mnoha případech naprosto nevyužité. Nebojíte-li se experimentovat, můžete si zde sami vytvořit originální vzory anebo dokonce nápisy. Fantazii se zkrátka meze nekladou…

 

Netradiční zkrášlení zahrady

Originální prvky mají své místo rovněž na zahradě a nemusí být nikterak drahé. Kupříkladu si můžete vyrobit rozměrnější květináč z částečně vydlabaného kmene stromu. Lze využít i řadu nepotřebných věcí, které by jinak byly na vyhození. Pro inspiraci uveďme alespoň originální zahradní nábytek z palet. Zahradní jezírka, ohniště či altánky jsou samozřejmě běžnou součástí mnoha zahrad, nic vám ovšem nebrání při jejich tvorbě postupovat netradičně a vytvořit tak originální tvary, které dodají celkovému vzhledu zahrady nový rozměr. Jistě ale sami přijdete na řadu dalších vylepšení.

 

 

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen