Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Jak přečkat zimu bez depresí?

Chcete přežít zimní období ve zdraví a radosti? Máte chuť navodit si doma příjemnou atmosféru a přečkat zimu bez depresí? Pojďte si dát doušek inspirace.

Zimní období není pouze nádherným časem Vánočním, ale také obdobím, které přináší dlouhé večery, sychravé dny a s tím spojenou špatnou náladu či zdravotní problémy. Aby vás zima nijak nepoznamenala na těle ani na duši, můžete si sami přivolat pozitivní atmosféru a dobrou náladu třeba ve vašem interiéru.

Důležitá je v tomto období příjemná relaxace, kterou si můžete navodit pomocí moderní pohovky či sedací soupravy, díky které si najdete svoje pohodlí pro odpočinek. K tomu můžete do předsíně či na konferenční stolek postavit vonné svíčky a různé aroma lampičky. Díky pestrému výběru vonných esencí si navodíte vyhovující atmosféru, která vás nechá zapomenout na nepřízeň počasí venku.

K pozitivní atmosféře přispívá také dostatek světla, které získáte kvalitním osvětlením, stínící technikou, kterou můžete regulovat přísun slunečních paprsků a denního světla, roztaženými závěsy, bytovými doplňky v pestrých barvách, ohněm v krbu skutečným či v improvizovaném provedení, udržováním tepla a čistoty atd.

Příjemnou atmosféru navodí také mísy plné ovoce ať už na jídelním stole nebo v obývacím pokoji. Ovoce je nejen zdrojem vitamínů, ale již na první pohled je symbolem zdraví a příjemnou dekorací.

K přežití zimy patří také dostatek zábavy ať už v podobě společenských her, knížek a časopisů nebo dobrých filmů. Proto naplňte vaše police zajímavým čtením, DVD a hrajte po večerech s rodinou různé hry.

Pořiďte si také pěkně huňatou zimní deku, pořádně teplé ponožky či bačkory, které můžou při nepoužívání sloužit jako zajímavá dekorace a jako důkaz tepla domova.

Uvařte si voňavý čaj, punč nebo grog a nechte se doslova unášet příjemnými pocity, které vaše tělo i mysl zaplní.

K dobré náladě přispívá také hudba, tak si pouštějte všechno, co máte rádi a klidně si i zatancujte. Že nemáte s kým? Nevadí, vždyť můžete i sami a aspoň na chvíli se cítit zcela uvolněně a bláznivě.

Tak co? Ještě pořád vám zima připadá jako depresivní období? 

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen