Jak přečkat zimu bez depresí?

  • 2018-01-16
  • 0
  • Nábytek Elegance
Jak přečkat zimu bez depresí?

Chcete přežít zimní období ve zdraví a radosti? Máte chuť navodit si doma příjemnou atmosféru a přečkat zimu bez depresí? Pojďte si dát doušek inspirace.

Zimní období není pouze nádherným časem Vánočním, ale také obdobím, které přináší dlouhé večery, sychravé dny a s tím spojenou špatnou náladu či zdravotní problémy. Aby vás zima nijak nepoznamenala na těle ani na duši, můžete si sami přivolat pozitivní atmosféru a dobrou náladu třeba ve vašem interiéru.

Důležitá je v tomto období příjemná relaxace, kterou si můžete navodit pomocí moderní pohovky či sedací soupravy, díky které si najdete svoje pohodlí pro odpočinek. K tomu můžete do předsíně či na konferenční stolek postavit vonné svíčky a různé aroma lampičky. Díky pestrému výběru vonných esencí si navodíte vyhovující atmosféru, která vás nechá zapomenout na nepřízeň počasí venku.

K pozitivní atmosféře přispívá také dostatek světla, které získáte kvalitním osvětlením, stínící technikou, kterou můžete regulovat přísun slunečních paprsků a denního světla, roztaženými závěsy, bytovými doplňky v pestrých barvách, ohněm v krbu skutečným či v improvizovaném provedení, udržováním tepla a čistoty atd.

Příjemnou atmosféru navodí také mísy plné ovoce ať už na jídelním stole nebo v obývacím pokoji. Ovoce je nejen zdrojem vitamínů, ale již na první pohled je symbolem zdraví a příjemnou dekorací.

K přežití zimy patří také dostatek zábavy ať už v podobě společenských her, knížek a časopisů nebo dobrých filmů. Proto naplňte vaše police zajímavým čtením, DVD a hrajte po večerech s rodinou různé hry.

Pořiďte si také pěkně huňatou zimní deku, pořádně teplé ponožky či bačkory, které můžou při nepoužívání sloužit jako zajímavá dekorace a jako důkaz tepla domova.

Uvařte si voňavý čaj, punč nebo grog a nechte se doslova unášet příjemnými pocity, které vaše tělo i mysl zaplní.

K dobré náladě přispívá také hudba, tak si pouštějte všechno, co máte rádi a klidně si i zatancujte. Že nemáte s kým? Nevadí, vždyť můžete i sami a aspoň na chvíli se cítit zcela uvolněně a bláznivě.

Tak co? Ještě pořád vám zima připadá jako depresivní období? 

*Předmět
Jméno Příjmení
E-mail Telefon
*Komentář
Antispamová ochrana
*Údaje označené hvězdičkou jsou povinné
Kategorie nábytku
12 300
produktů
Celkový počet produktů v nabídce.
140
novinek
Počet nově přidaných produktů do naší nabídky.
495
zákazníků
Počet nyní nakupujících zákazníků.
Zasílání novinek

Přihlaste se k odběru novinek a my Vás budeme pravidelně informovat o zajímavých akcích, slevách a novinkách.

Poslední newsletter