Dny dopravy zdarma DOPRAVA ZDARMA Od 4 000,- Kč a NEVÁHEJTE ANI MINUTU - Akce brzy končí...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Jak přečkat zimu bez depresí?

Chcete přežít zimní období ve zdraví a radosti? Máte chuť navodit si doma příjemnou atmosféru a přečkat zimu bez depresí? Pojďte si dát doušek inspirace.

Zimní období není pouze nádherným časem Vánočním, ale také obdobím, které přináší dlouhé večery, sychravé dny a s tím spojenou špatnou náladu či zdravotní problémy. Aby vás zima nijak nepoznamenala na těle ani na duši, můžete si sami přivolat pozitivní atmosféru a dobrou náladu třeba ve vašem interiéru.

Důležitá je v tomto období příjemná relaxace, kterou si můžete navodit pomocí moderní pohovky či sedací soupravy, díky které si najdete svoje pohodlí pro odpočinek. K tomu můžete do předsíně či na konferenční stolek postavit vonné svíčky a různé aroma lampičky. Díky pestrému výběru vonných esencí si navodíte vyhovující atmosféru, která vás nechá zapomenout na nepřízeň počasí venku.

K pozitivní atmosféře přispívá také dostatek světla, které získáte kvalitním osvětlením, stínící technikou, kterou můžete regulovat přísun slunečních paprsků a denního světla, roztaženými závěsy, bytovými doplňky v pestrých barvách, ohněm v krbu skutečným či v improvizovaném provedení, udržováním tepla a čistoty atd.

Příjemnou atmosféru navodí také mísy plné ovoce ať už na jídelním stole nebo v obývacím pokoji. Ovoce je nejen zdrojem vitamínů, ale již na první pohled je symbolem zdraví a příjemnou dekorací.

K přežití zimy patří také dostatek zábavy ať už v podobě společenských her, knížek a časopisů nebo dobrých filmů. Proto naplňte vaše police zajímavým čtením, DVD a hrajte po večerech s rodinou různé hry.

Pořiďte si také pěkně huňatou zimní deku, pořádně teplé ponožky či bačkory, které můžou při nepoužívání sloužit jako zajímavá dekorace a jako důkaz tepla domova.

Uvařte si voňavý čaj, punč nebo grog a nechte se doslova unášet příjemnými pocity, které vaše tělo i mysl zaplní.

K dobré náladě přispívá také hudba, tak si pouštějte všechno, co máte rádi a klidně si i zatancujte. Že nemáte s kým? Nevadí, vždyť můžete i sami a aspoň na chvíli se cítit zcela uvolněně a bláznivě.

Tak co? Ještě pořád vám zima připadá jako depresivní období? 

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Od 4 000 Kč
po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen