Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Jak připravit interiér na advent

Advent je doslova za dveřmi. A sváteční čas si žádá odpovídající výzdobu. Jak si interiér vyzdobit a zútulnit? Ponořte se do sváteční nálady a vyzkoušejte nějaký z následujících tipů, které vám pomohou vytvořit tu pravou vánoční atmosféru.

 

Čím interiér či exteriér zkrásníte, je zcela na vás. Nemusíte investovat tisícové sumy za designové doplňky či dekorace. Sama příroda vám nabídne spoustu inspirace a materiálu pro výrobu vánočních ozdob. 

 

Skandinávský styl se nemusí hodit do všech domácností

Pojem skandinávský styl se vžil pro jednoduché, čisté interiéry, které čerpají svou sílu především z designových kousků nábytku a až přísné strohosti. I když se o něj mnoho Čechů snaží, většinou se jim nepodaří dosáhnout kýženého efektu. Proč? Protože nežijeme v časopisech a máme kolem sebe rádi spoustu věcí, které jsme nasbírali v průběhu našeho života a jen tak jednoduše se jich nevzdáme.

Nemusíte vyčistit svůj dům až na „beton“. Stačí si vhodně zakomponovat některé kousky z tohoto stylu, které se do českého adventu hodí. Například různé hvězdy, stříbrné nebo měděné svícny či proutěné věnce, které si s trochou umu snadno můžete dokonce vyrobit sami. Vyhnul bych se ale sobům, medvědům a podobným vzorům, které v našich končinách nemají co pohledávat. 

 

Základní adventní doplňky

Adventní věnec můžete koupit, ale stejně tak snadno si ho můžete vyrobit. Stačí, když se vyzbrojíte lepící pistolí, větvemi, obdélníkovým květináčem a svíčkami. Podobných návodů naleznete na internetu nespočet. Zapojte do práce i rodinu a Vánoce budou opět hlavně o soudržnosti.

V naší domácnosti je nepostradatelný i adventní kalendář. Prefabrikované kusy s nezdravou čokoládou u nás ale nenajdete. Stačí na ozdobný provázek navázat 24 různých kapes, ponožek a podobných prostor, do kterých můžete umístit drobnosti, které jste upekli nebo vyrobili. Věřte, že těchto 24 dní si váš partner užije. Pokud si nechcete ničit garderobu, tak sežeňte 24 běžných papírových obálek s barevnými vnitřky. Přilepte je na karton jejich plnou stranou a na klopy nadepište číslice 1 až 24. Do obálek můžete poté schovat drobnosti nebo milé vzkazy.

A pak tu jsou drobnosti, které vám doplní celek. Nasbírejte na svých procházkách šišky a větvičky. Dejte je nedbale na skleněnou mísu nebo je stejně ledabyle umístěte do skleněné vázy. Rázem budete mít onen kýžený skandinávský styl. Pokud k základně vázy umístíte české perníčky, vytvoříte tak příjemné zákoutí, které budou vaše návštěvy obdivovat (a vaše rodina pravděpodobně ujídat). 

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen