Dny dopravy zdarma DOPRAVA ZDARMA Od 4 000,- Kč a NEVÁHEJTE ANI MINUTU - Akce brzy končí...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Jak se doma chránit před sluncem a hmyzem?

Milujete léto, ale vadí vám hmyz, který vás obtěžuje doma? Potřebujete vhodné řešení nejen proti hmyzu, ale také stínění? Každý problém má svoje řešení.

Léto je v plném proudu, sluníčko svítí a vy máte radost ze života. Ale jen do té doby, než zjistíte, že vám po bytě léta otravný hmyz a ke všemu do oken pálí sluníčko po celý den. Nejen, že se to nedá vydržet a nevíte kam se před sluníčkem ve vlastním bytě skrýt, ale ke všemu vám bzučí do ucha moucha a aby toho nebylo málo, tak vám z toho všeho bledne nábytek. Z léta se tak najednou stává noční můra. 

Probuďte se ze špatného snu, zahoďte za hlavu noční můry a pojďte si léto užívat, jak se patří a klidně i uvnitř.Sluníčko svítit nepřestane a ani hmyz se jen tak neztratí, ale můžete obojí nějakým způsobem eliminovat. 

Vytvořit si v interiéru příjemné prostředí i uprostřed horkého léta je celkem jednoduché. Na sluneční paprsky, které neodbytně pálí do oken, platí praktické žaluzie a rolety. A nejen klasické interiérové, ale třeba rolety předokenní a žaluzie venkovní. Dokážou odrazit vysoké procento sluneční záře a navodit v interiéru příjemné teploty, ke kterým nebudete potřebovat ani klimatizaci. Navíc budete moci mít dokořán otevřená okna, a přesto příjemně stínit.

Navíc je využijete také jako řešení většího soukromí a jako ochranu proti vyblednutí nábytku od sluníčka. Často příliš silným slunečním zářením trpí nejen sedací souprava a její čalounění, ale také jídelní set, ložnice i obývací pokoj. Všude tam, kde je největší přísun přímého slunce. Nábytek ztrácí původní barvu a zbytečně se zkracuje jeho životnost.

Co se týká hmyzu, tak ani v tomto případě nemusíte zůstat bezradní. Abyste nemuseli běhat po domě s mucholapkou, tak si stačí pořídit moderní sítě na okna i do dveří. Můžete si vybrat z mnoha praktických a decentně vypadajících řešení, které budou nakonec sloužit jako skvělý interiérový doplněk. Jsou totiž nejen v různých provedeních, ale také v různých barvách. 

V případě alergiků je možné pořídit si sítě s praktickou protipylovou ochranou. Vyřešíte tak dvě mouchy jednou ranou.

Teď, když už víte jak na hmyz i sluníčko, tak se můžete opět těšit na léto. Vždyť nám právě začalo!

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Od 4 000 Kč
po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen