Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Jak se doma chránit před sluncem a hmyzem?

Milujete léto, ale vadí vám hmyz, který vás obtěžuje doma? Potřebujete vhodné řešení nejen proti hmyzu, ale také stínění? Každý problém má svoje řešení.

Léto je v plném proudu, sluníčko svítí a vy máte radost ze života. Ale jen do té doby, než zjistíte, že vám po bytě léta otravný hmyz a ke všemu do oken pálí sluníčko po celý den. Nejen, že se to nedá vydržet a nevíte kam se před sluníčkem ve vlastním bytě skrýt, ale ke všemu vám bzučí do ucha moucha a aby toho nebylo málo, tak vám z toho všeho bledne nábytek. Z léta se tak najednou stává noční můra. 

Probuďte se ze špatného snu, zahoďte za hlavu noční můry a pojďte si léto užívat, jak se patří a klidně i uvnitř.Sluníčko svítit nepřestane a ani hmyz se jen tak neztratí, ale můžete obojí nějakým způsobem eliminovat. 

Vytvořit si v interiéru příjemné prostředí i uprostřed horkého léta je celkem jednoduché. Na sluneční paprsky, které neodbytně pálí do oken, platí praktické žaluzie a rolety. A nejen klasické interiérové, ale třeba rolety předokenní a žaluzie venkovní. Dokážou odrazit vysoké procento sluneční záře a navodit v interiéru příjemné teploty, ke kterým nebudete potřebovat ani klimatizaci. Navíc budete moci mít dokořán otevřená okna, a přesto příjemně stínit.

Navíc je využijete také jako řešení většího soukromí a jako ochranu proti vyblednutí nábytku od sluníčka. Často příliš silným slunečním zářením trpí nejen sedací souprava a její čalounění, ale také jídelní set, ložnice i obývací pokoj. Všude tam, kde je největší přísun přímého slunce. Nábytek ztrácí původní barvu a zbytečně se zkracuje jeho životnost.

Co se týká hmyzu, tak ani v tomto případě nemusíte zůstat bezradní. Abyste nemuseli běhat po domě s mucholapkou, tak si stačí pořídit moderní sítě na okna i do dveří. Můžete si vybrat z mnoha praktických a decentně vypadajících řešení, které budou nakonec sloužit jako skvělý interiérový doplněk. Jsou totiž nejen v různých provedeních, ale také v různých barvách. 

V případě alergiků je možné pořídit si sítě s praktickou protipylovou ochranou. Vyřešíte tak dvě mouchy jednou ranou.

Teď, když už víte jak na hmyz i sluníčko, tak se můžete opět těšit na léto. Vždyť nám právě začalo!

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen