Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Jak se s partnerem podělit o skříň?

Pokud v bytě bojujete doslova o každý milimetr, v jistý moment dojde i na otázku šatní skříně. Myslíte si, že je to pouze ženské území, na které si pánové musí nechat zajít chuť? Jste na omylu!

Doba pokročila a i pánové chtějí pro své svršky vybojovat zasloužené místo. Jak tedy na to?
 
Naprostým základem je správné plánování šatní skříně. Pokud se jedná o vestavnou skříň, je celý proces poněkud snazší. Ale i samostatně stojící skříně v dnešní době umožňují pořídit si vnitřní vybavení, které je na míru šité mužské nebo ženské části domácnosti. 
 
 

Mužská třetina?

Obecné pravidlo říká, že třetina skříňového prostoru by měla sloužit muži a zbytek ženě. Samozřejmě se to může lišit domácnost od domácnosti. Pokud ale nyní vynecháme výjimky, tak by pánská část mohla vypadat asi takto:
 
Vespod skříně je úložné místo na kožené boty s napínáky. Nad tím by v ideálním případě mělo být speciální ramínko na kalhoty. Ve vrchní části skříně je standardně umístěná šatní tyč s ramínky pro košile. Zbytek šatstva poté najde své místo v poličkách, které nabízí prostor na další oblečení a prádlo.
 
Pokud máte dostatek prostoru, můžete zakomponovat “vychytávky” typu organizéru na kravaty i šuplíků pro opasky.  
 
 

Dámská část

Dámské dvě třetiny šatní skříně mohou být ve své podstatě podobné - až na pár drobností. Jedna část s šatní tyčí musí dát prostor i dlouhým šatům. Větší prostor by měl být věnován části pro spodní prádlo a další doplňky (šátky, šály, plédy atd.). Šátky lze zavěsit i na speciální k tomu určená ramínka. Stejně tak se musí při plánování skříně myslet na kabelky a vyšší počet párů dámské obuvi.
 
Zcela samostatnou kapitolu poté tvoří šperky a bižuterie. Myslíte si, že na ni není ve skříni prostor? Pokud opravdu bojujete s každým milimetrem a své šperky a jiné doplňky chcete mít adekvátně uložené, tak se prostor moderní šatní skříně doslova nabízí.  
 
Ale pozor dámy, neodpírejte pánům jejich část šatníku. I my pro vás chceme vypadat hezky. 

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen