Dny dopravy zdarma DOPRAVA ZDARMA Od 4 000,- Kč a NEVÁHEJTE ANI MINUTU - Akce brzy končí...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Jak se s partnerem podělit o skříň?

Pokud v bytě bojujete doslova o každý milimetr, v jistý moment dojde i na otázku šatní skříně. Myslíte si, že je to pouze ženské území, na které si pánové musí nechat zajít chuť? Jste na omylu!

Doba pokročila a i pánové chtějí pro své svršky vybojovat zasloužené místo. Jak tedy na to?
 
Naprostým základem je správné plánování šatní skříně. Pokud se jedná o vestavnou skříň, je celý proces poněkud snazší. Ale i samostatně stojící skříně v dnešní době umožňují pořídit si vnitřní vybavení, které je na míru šité mužské nebo ženské části domácnosti. 
 
 

Mužská třetina?

Obecné pravidlo říká, že třetina skříňového prostoru by měla sloužit muži a zbytek ženě. Samozřejmě se to může lišit domácnost od domácnosti. Pokud ale nyní vynecháme výjimky, tak by pánská část mohla vypadat asi takto:
 
Vespod skříně je úložné místo na kožené boty s napínáky. Nad tím by v ideálním případě mělo být speciální ramínko na kalhoty. Ve vrchní části skříně je standardně umístěná šatní tyč s ramínky pro košile. Zbytek šatstva poté najde své místo v poličkách, které nabízí prostor na další oblečení a prádlo.
 
Pokud máte dostatek prostoru, můžete zakomponovat “vychytávky” typu organizéru na kravaty i šuplíků pro opasky.  
 
 

Dámská část

Dámské dvě třetiny šatní skříně mohou být ve své podstatě podobné - až na pár drobností. Jedna část s šatní tyčí musí dát prostor i dlouhým šatům. Větší prostor by měl být věnován části pro spodní prádlo a další doplňky (šátky, šály, plédy atd.). Šátky lze zavěsit i na speciální k tomu určená ramínka. Stejně tak se musí při plánování skříně myslet na kabelky a vyšší počet párů dámské obuvi.
 
Zcela samostatnou kapitolu poté tvoří šperky a bižuterie. Myslíte si, že na ni není ve skříni prostor? Pokud opravdu bojujete s každým milimetrem a své šperky a jiné doplňky chcete mít adekvátně uložené, tak se prostor moderní šatní skříně doslova nabízí.  
 
Ale pozor dámy, neodpírejte pánům jejich část šatníku. I my pro vás chceme vypadat hezky. 

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Od 4 000 Kč
po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen