Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Jak si vybavit kuchyň moderně a prakticky?

Těšíte se na novou kuchyň a chcete, aby byla opravdu dokonalá? Milujete vše moderní a praktické a přijde vám vhod každá kuchyňská inspirace? Tak se pojďte podívat, jak snadno můžete mít dokonalou kuchyň včetně veškerého příslušenství.

Když se řekne kuchyň, tak si hned každý představí nejen různé vůně delikates, které se v ní připravují, ale také variabilní jídelní sety, prostorné kuchyňské linky, spotřebiče a podobně. To je základ kuchyně, bez kterého by tato důležitá místnost nemohla fungovat.

Moderní kuchyň znamená také splnění praktické části, a proto vás zajisté potěší každá inspirace pro praktické, moderní a útulné řešení kuchyně. Jde nejen o dostatečný prostor, praktické rozložení pracovní desky či umístění polic, zásuvek a podobně, ale také o doplňky, díky kterým si usnadníte působení v kuchyni a zároveň si pořídíte praktické záležitosti, které splní účel i designové prvky.

 

  • Zřejmě nejoblíbenějším doplňkem, který nechybí v žádné kuchyni, jsou kořenky. K dostání jsou různé druhy, a to od pověšení na zeď až po položení na stůl či kuchyňskou desku. A pořídit si je můžete v různých tvarech, velikostech, z různých materiálů i barev. Různé druhy koření a také sůl budete mít vždy po ruce při vaření i dochucování na stole.

 

  • Dalším skvělým pomocníkem v kuchyni jsou různé držáky. A to jak na lahve například na víno, tak na ručníky, nože, ubrousky, papírové utěrky a podobně. Můžete si dopřát různá provedení a materiály podle toho, v jakém stylu máte kuchyň, takže od moderních variací až po klasické.

 

  • Skvělým doplňkem a zároveň praktickým jsou také dózy. Umělé, kovové, skleněné, keramické prostě takové, jaké se vám zrovna hodí. Můžete do nich skrýt spoustu potravin, sladkostí, ale také koření, čaje či kávu.

 

  • Běžným a oblíbeným standardem v kuchyni jsou také chlebníky. A to nejen klasické dřevěné, ale třeba i z nerezu, které se hodí i do té nejluxusnější kuchyně. I tady si můžete vybrat různé tvary a barvy. 

 

  • Dalším skvělým řešením kuchyně jsou drátěné systémy. Nejen, že pomáhají šetřit místo či úložné prostory rozšířit, ale působí velice příjemně a můžete je skrýt do kuchyňské linky nebo je nechat v otevřeném prostoru. Co si do nich dáte je už pouze na vaší fantazii a potřebách.

 

A takových moderních doplňků, které vaši kuchyň zkrášlí a zároveň jí přidají na praktičnosti, můžeme jmenovat spoustu. Například moderní a designové odpadkové koše, cukřenky, krájecí prkénka, která trvale necháváme na pracovní desce, různé servírovací sady a podobně. Vyberte si ty svoje originální prvky a udělejte si z kuchyně svoji oázu pohody. Při odpočinku i při práci.

 

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen