Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Jak udržet pořádek a řád v domácí kanceláři?

Každý dům či byt by měl být vybaven alespoň minimálním prostorem fungujícícím jako domácí kancelář a to bez ohledu na to, jestli doma skutečně pracujete nebo ne. Protože každý z nás potřebuje prostor, kde vyřídí korespondenci, zaplatí složenky nebo vyřeší jinou potřebnou agendu. A co si budeme povídat, jídelní stůl uprostřed kuchyně není tím pravým místem.

Kam s ní?

Máte-li k dispozici velký dům nebo byt, vyhraďte pro domácí kancelář jednu místnost a umístěte zde vše, co k vyřizování věcí potřebujete.

Pokud to štěstí nemáte a volnou místnost nemáte k dispozici, budete se muset spokojit s jedním koutem. Zcela nevhodným místem je ložnice, protože první a poslední co během dne uvidíte je řada povinností, které se vám kupí na stole a to vám na klidném spánku rozhodně nepřidá.

Nemáte-li přesto jinou možnost než pracovnu umístit do ložnice, snažte se ji alespoň opticky oddělit od ostatního prostoru. To koneckonců platí i pro další místa v bytě, ať už je váš pracovní kout v obýváku nebo v kuchyni.

Pořiďte si kvalitní stůl a židli

Základem každé domácí kanceláře, bez ohledu na to, jestli se jedná o jeden kout nebo celou místost je kvalitní a dostatečně prostorný stůl a pokud možno odpovídající židle.

Správnou volbou je investice do psacího stolu s několika zásuvkami, které pojmou vše potřebné. Pokud váš stůl nemá zásuvky, vybavte jeho okolí několika policemi nebo malou skříňkou, kde budete mít všechno pohromadě.

Čím více času u svého pracovního stolu strávíte, tím kvalitnější židli byste měli mít. Někdy stačí jen chvilka sezení na nepohodlné židli, aby vás po zbytek dne bolela záda. Trávíte-li na židli více než dvě hodiny denně, stojí za zváženou pořízení kvalitní ergonomicky tvarované kancelářské židle.

Prostor vybavte řadou užitečných pomocníků, jako je sponkovačka, ostré nůžky, lepidlo, korkovou nástěnku, na které budete mít viditelně umístěné vše důležité. Časopisy či korespondenci nenechte jen tak kupit na stolek, ale zařaďte je do pořadačů nebo přihrádek.

Pravidelně vyřizujte vše potřebné

Ani nejlépe zařízená domácí kancelář nebude plnit svůj účel, pokud ji nebudete využívat. Jestliže nechcete, aby vám váš psací stůl a nepořádek na něm, potažmo starosti, nezačali přerůstat přes hlavu, vyhraďte si týdně hodinku, kdy si ke stolu sednete a vyřídíte vše potřebné. Zaplatíte složenky, vyřídíte telefonáty, odešlete korespondenci. V ideálním případě si tuto hodinku rozdělte na několik částí do něolika dní v týdnu a budete mít jistotu, že jste na nic nezapomněli a vaše domácí kancelář bude spolehlivě plnit svůj účel.

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen