Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Jak vyzdobit interiér suvenýry z dovolené vkusně a efektivně

Nosíte si z každé dovolené nějaké vzpomínkové dárky a suvenýry? Máte jich už tolik, že je škoda je skladovat jen někde ve skříni? Vyzdobte si s nimi interiér.

Co suvenýr z dovolené, to radost a příjemné vzpomínky. Každá taková věc zůstává na památku a připomene vám krásně prožité chvíle na místech, kde jste si odpočinuli a něco hezkého prožili.

Co dovolená, to přibývá suvenýrů a vám je líto je schovávat po šuplíkách a skříňkách. Je čas se pochlubit svými zážitky a zpříjemnit si s nimi i svoji domácnost.

Nejčastějším suvenýrem, který si každý přiváží z dovolené u moře, jsou kamínky a různorodé mušle. Pohled na ně jsou nejen vzpomínky, ale také uklidňující účinky, a tak není na škodu mít je pořád na očích. Prvním vhodným místem je třeba vnitřní parapet, kam si kamínky i mušle můžete vyskládat mezi další dekorace. Dále jsou to poličky, kde najdou také svoje významné místo a zútulní interiér. A kdo je šikovný a rád si hraje, tak si z mušlí může sám vyrobit různé dekorace, jako třeba vyzdobit rámečky s fotografiemi nebo jiné předměty. Stačí je pouze jednoduše přilepit běžným lepidlem. 

Častým nápadem jsou různé malé i větší skleněné nádoby, ve kterých se mušle i kamínky cítí jako doma a dodávají tímto způsobem interiéru svěžest a příjemnou atmosféru. 

Kromě parapetů a poliček se velice snadno nechají jen tak poskládat třeba na komody, jídelní sety, konferenční stolky, na kterých vytvoří zajímavý design a pozitivní změnu. 

Dalším suvenýrem, který nechybí ze žádné dovolené či výletu jsou fotografie a pohlednice.

Obojí si můžete nechat jednoduše zarámovat a vyzdobit předsíň, obývací pokoj nebo ložnici či dětem pokojíček. Velice hezky vypadají různé nápadité koláže, které vám zážitky spojí v jeden celek. Kromě toho si pohlednice i fotografie můžete jen tak připevnit magnetkami na lednici nebo přilepit na kraje zrcadla.

Dalším běžným suvenýrem jsou magnetky a dřevěné známky. Rovněž najdou svoje místo na lednici nebo na vymezené nástěnce, kterou se můžete chlubit svým hostům a ukázat, kde všude jste byli. 

A také si zajisté přivážíte z dovolené různé šátky, sošky, čaje, kávu nebo tradiční víno či jiný alkoholický nápoj v zajímavých lahvích. Nejvhodnějším místem pro vystavení jsou police a kuchyňské linky nebo rovnou pohoštění svých hostů, případně udělání si hezkého večera u kávy, čaje či sklenky tohoto vzácného a dobrého moku. 

Výhodou suvenýrů je, že při další dovolené si přivezete zase nové a můžete si domácí výzdobu z cestování každoročně měnit.

 

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen