Dny dopravy zdarma DOPRAVA ZDARMA Od 4 000,- Kč a NEVÁHEJTE ANI MINUTU - Akce brzy končí...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Jak vyzdobit interiér suvenýry z dovolené vkusně a efektivně

Nosíte si z každé dovolené nějaké vzpomínkové dárky a suvenýry? Máte jich už tolik, že je škoda je skladovat jen někde ve skříni? Vyzdobte si s nimi interiér.

Co suvenýr z dovolené, to radost a příjemné vzpomínky. Každá taková věc zůstává na památku a připomene vám krásně prožité chvíle na místech, kde jste si odpočinuli a něco hezkého prožili.

Co dovolená, to přibývá suvenýrů a vám je líto je schovávat po šuplíkách a skříňkách. Je čas se pochlubit svými zážitky a zpříjemnit si s nimi i svoji domácnost.

Nejčastějším suvenýrem, který si každý přiváží z dovolené u moře, jsou kamínky a různorodé mušle. Pohled na ně jsou nejen vzpomínky, ale také uklidňující účinky, a tak není na škodu mít je pořád na očích. Prvním vhodným místem je třeba vnitřní parapet, kam si kamínky i mušle můžete vyskládat mezi další dekorace. Dále jsou to poličky, kde najdou také svoje významné místo a zútulní interiér. A kdo je šikovný a rád si hraje, tak si z mušlí může sám vyrobit různé dekorace, jako třeba vyzdobit rámečky s fotografiemi nebo jiné předměty. Stačí je pouze jednoduše přilepit běžným lepidlem. 

Častým nápadem jsou různé malé i větší skleněné nádoby, ve kterých se mušle i kamínky cítí jako doma a dodávají tímto způsobem interiéru svěžest a příjemnou atmosféru. 

Kromě parapetů a poliček se velice snadno nechají jen tak poskládat třeba na komody, jídelní sety, konferenční stolky, na kterých vytvoří zajímavý design a pozitivní změnu. 

Dalším suvenýrem, který nechybí ze žádné dovolené či výletu jsou fotografie a pohlednice.

Obojí si můžete nechat jednoduše zarámovat a vyzdobit předsíň, obývací pokoj nebo ložnici či dětem pokojíček. Velice hezky vypadají různé nápadité koláže, které vám zážitky spojí v jeden celek. Kromě toho si pohlednice i fotografie můžete jen tak připevnit magnetkami na lednici nebo přilepit na kraje zrcadla.

Dalším běžným suvenýrem jsou magnetky a dřevěné známky. Rovněž najdou svoje místo na lednici nebo na vymezené nástěnce, kterou se můžete chlubit svým hostům a ukázat, kde všude jste byli. 

A také si zajisté přivážíte z dovolené různé šátky, sošky, čaje, kávu nebo tradiční víno či jiný alkoholický nápoj v zajímavých lahvích. Nejvhodnějším místem pro vystavení jsou police a kuchyňské linky nebo rovnou pohoštění svých hostů, případně udělání si hezkého večera u kávy, čaje či sklenky tohoto vzácného a dobrého moku. 

Výhodou suvenýrů je, že při další dovolené si přivezete zase nové a můžete si domácí výzdobu z cestování každoročně měnit.

 

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Od 4 000 Kč
po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen