Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Jak zařídit chytře domácí pracovnu

Práce na počítači z domova by se dala označit za trend dnešní doby. Velké množství zaměstnavatelů dovoluje svým zaměstnancům vykonávat pracovní náplň z domácího prostředí. Zaměstnavateli tak odpadají náklady na dopravu zaměstnance i další výdaje. Zaměstnanec pak ocení větší klid na práci, individuální rozvržení času a vybavit domácí pracovnu si může podle svých vlastních představ. Jak tedy chytře a efektivně zařídit domácí pracovnu?

Základem je výběr místnosti!

Výběr správné místnosti je pro efektivitu práce velmi důležitý. Záleží samozřejmě na velikosti a dispozicích jednotlivých místností. Ideální by bylo, kdyby domácí pracovna byla samostatnou místností, ale to se nepodaří realizovat ani mnohým majitelům rodinných domů, natož bytů. Pokud tedy bude domácí pracovna sdílená s jinou místností, je vhodné vybírat obezřetně. Obecně se doporučují místnosti, kde je malý pohyb osob v domácnosti. U domácností bez dětí nebo s většími dětmi s vlastním pokojem je vhodnou místností ložnice. Pokud do ložnice chodí několikrát denně spát malé děti, je další možností jídelna. Často jsou pracovny realizovány v obývacích pokojích, ale to jsou místnosti s nejfrekventovanějším pohybem osob, což může rušit při práci a odvádět pozornost.

Nešetřete na stolu ani židli 

Pokud bude domácí pracovna zařizována pro jednoho člena domácnosti, je ideálním místem roh místnosti. Rohové stoly budou zabírat minimum funkčního prostoru. Jejich velikost záleží především na tom, zda pro práci využíváte notebook nebo pevný počítač. Notebooky obecně vyžadují menší pracovní desku. Musíte myslet i na to, aby na jedné straně stolu bylo místo pro kávu, pití, telefon a na druhé straně by mělo být základní kancelářské vybavení – papíry, tužky, sponkovačky a další.

Místo mohutné skříně jedna úzká vysoká 

V kancelářích mnohdy můžeme najít mohutné skříně na uskladnění šanonů a pořadačů. V domácích pracovnách se to dá vyřešit s ohledem na místo mnohem efektivněji. Nechte si zhotovit jednu vysokou úzkou skříň, do které byste mohli ukládat papíry nebo šanony ve vodorovné poloze. Šíře skříně stačí jen na velikost pořadačů a poličky mohou být také jen pro jeden pořadač. V jedné skříni tak může být až 20 poliček pro 20 různých šanonů.

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen