Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Jak zařídit studentský pokoj

Vyrostl z vašeho dítěte student a vy jste to ani nepostřehli? Je nejvyšší čas mu dopřát prostor, ve kterém bude svým školským závazkům schopen dostát na výbornou. Co je pro studenta nejdůležitější a jak správně zařídit studentský pokoj?

Než začnete vybírat kusy nebo sestavy studentského nábytku, poraďte se s budoucím obyvatelem pokoje. Ušetříte si spoustu starostí. Samozřejmě to bude o dohodě, protože všechny jeho přání uspokojit nebude snadné či možné.

 

Studentská postel 

Studentská postel je jedním z hlavních kusů nábytku v pokoji vaší dospívající ratolesti. Dětské motivy, výrazné barvy a doplňky jdou rázem stranou a školák začíná vyžadovat „dospělou“ postel, která nebude ničím výrazná. I s tím se dá něco dělat. Vybírejte postel, která bude zespodu propouštět vzduch. Proces dospívání sebou mimo jiné přináší změnu hormonů v těle a tak je pravděpodobné, že se dítě bude častěji potit.

Pokud se vám povede vybrat postel, která bude během dne sloužit i jako sedačka, tak máte vyhráno. Nebude-li to z nějakých důvodů možné, tak se poohlédněte po přehozech a polštářích, s jejichž pomocí vzhled sedačky přes den navodíte. Vaše dítko to jistě ocení při poslechu hudby nebo prostě jen při polehávání.

 

Bez čeho se studentský pokoj neobejde? 

Dalšími kusy nábytku, které by ve studentském pokoji neměly chybět, jsou psací stůl, správná židle, dostatečně velká šatní skříň a osvětlení, které pokryje všechny studentské činnosti. Pozornost byste měli věnovat výběru dodatečných úložných prostorů. 

V dnešní elektronické době již není velká knihovna tak zásadní. I tak by student měl mít prostor na to uložit učebnice či povinnou četbu, která ještě není v čtečce elektronických knih. Navíc může posloužit i na drobnosti, které se zcela jistě v pokoji začnou hromadit.

 

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen