Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Jak zkombinovat různé kusy nábytku

Asi nikomu z nás se nepovedlo zařídit si kompletně celý byt najednou. Zařizovaní interiéru je proces, který taky nemusí nikdy skončit. Zvelebování a zútulňování prostoru, ve které bydlíme, máme v krvi. Ale jak se nedostat do pasti nevkusu? Na to je poměrně těžká odpověď. Vše záleží na prostoru a hlavně na vkusu majitele. Existují ale i základní pravidla, která Vám pomohou, aby Vám to příslovečně nepřerostlo přes hlavu a Vy se neutopili ve změti doplňků a nábytku.

 

Držte se stylu

Najít vlastní styl trvá dlouho. Není nic špatného na tom, pokud se inspirujete v časopisech nebo na návštěvách u svých známých. Naopak, vybíráte jen to nejlepší pro Vás. Mohou tak vzniknout krásné interiéry, které budou i tak nést Váš rukopis. Ale neskákejte od stylu ke stylu.

Pokud se rozhodnete pro jednoduchý čistý styl, tak bude “buclatá” pohovka plná nejrůznějších oblouků působit jako pěst na oko. To stejné platí i v opačném směru. K opulentní sedací soupravě bude jednoduchá knihovna naprosto nevhodná. Držte se jednoho směru a jemu podřiďte výběr všech kousků.

 

Dodržujte barevné schéma 

Každý má nějakou oblíbenou barvou. Bílá je klasika, šedá univerzální a třeba hnědá Vás podvědomě přenese do přírody. Přesto není vůbec lehké je zkombinovat. Základní kusy nábytku by měly vždy ladit s vybavením. V prostoru si můžete dovolit jeden předmět, který kompletně vybočí z barevného schématu. Takový solitér pak na sebe bude poutat pozornost. 

Pokud si nejste jisti, které barvy se k sobě hodí, tak využijte například nástroje Adobe Kuler. Tato šikovná pomůcka vychází ze základních principů práce s barvami. Je přístupná zdarma, nemusíte se registrovat a poměrně snadno si ke své vyvolené barvě najdete všechny možné kombinace, které připadají v úvahu.

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen