Jaké sezení se hodí Vašemu bydlení

  • 2014-12-29
  • 0
  • Nábytek Elegance

Pořídit si pohodlné sezení do obýváku se zdá být naprosto jednoduchým úkolem. O to větší překvapení pak nastává, když se začínáte rozhodovat mezi klasickým posezením ve formě gauče a moderní rohovou soupravou. Bez sedačky či gauče by obývák nebyl obývákem, a protože často slouží nejen jako místo setkání pro návštěvy, ale i jako jídelní koutek či místo relaxace a odpočinku, je třeba tyto kousky nábytku vybírat opravdu pečlivě. Dýchá Váš domov společenským životem, nebo hledáte spíše něco na absolutní klidnou pohodu u televize? Chcete mít volný prostor okolo plně pod kontrolou, nebo snad počítáte i s budoucím stěhováním? S tím vším byste měli kalkulovat při výběru vhodného posezení.

Gauč s křesílky pro útulnou domácnost

Samotné gauče nabízejí svému majiteli většinou dvě až tři místa k sezení, jsou tak daleko úspornější vůči prostoru, avšak méně velkorysé k větší společnosti. Je dobré připomenout například i to, že při případném stěhování se Vám s menším gaučem bude manipulovat daleko lépe než s velkou sedací soupravou. Samotná křesla jsou oblíbená především díky své pohodlnosti a na klidné posezení u televize poslouží daleko lépe nežli taburety.

Rohové sedačky pro společenský život

Obecně by se dalo říci, že moderní rohové sedačky v kombinaci s taburety se perfektně hodí do domácností s živějším společenským životem. Nabízejí daleko více místa k sezení a nejenže se příležitostná návštěva dočká štědřejšího prostoru k přespání, ale i se samotnými taburety se dá snadno manipulovat a v místnosti je přesouvat tak, jak je zrovna potřeba. Neznamená to ale, že větší znamená lepší – vždy byste se s výběrem měli ohlížet i na velikost interiéru.

 
 
 

Myslete na celkový dojem

Že nejvíce ze všeho záleží na finálním dojmu a pocitu z pohodlného sezení, snad není třeba ani připomínat. Vyberte kompromis mezi prostorem pro celou rodinu, pohodlím, designem a kvalitou. Již před samotným výběrem si určete, k čemu primárně by mělo zákoutí sloužit, a podle toho se i rozhodujte při výběru dominanty svého pokoje.

*Předmět
Jméno Příjmení
E-mail Telefon
*Komentář
Antispamová ochrana
*Údaje označené hvězdičkou jsou povinné
Kategorie nábytku
12 300
produktů
Celkový počet produktů v nabídce.
140
novinek
Počet nově přidaných produktů do naší nabídky.
465
zákazníků
Počet nyní nakupujících zákazníků.
Zasílání novinek

Přihlaste se k odběru novinek a my Vás budeme pravidelně informovat o zajímavých akcích, slevách a novinkách.

Poslední newsletter