Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Jaké sezení se hodí Vašemu bydlení

Pořídit si pohodlné sezení do obýváku se zdá být naprosto jednoduchým úkolem. O to větší překvapení pak nastává, když se začínáte rozhodovat mezi klasickým posezením ve formě gauče a moderní rohovou soupravou. Bez sedačky či gauče by obývák nebyl obývákem, a protože často slouží nejen jako místo setkání pro návštěvy, ale i jako jídelní koutek či místo relaxace a odpočinku, je třeba tyto kousky nábytku vybírat opravdu pečlivě. Dýchá Váš domov společenským životem, nebo hledáte spíše něco na absolutní klidnou pohodu u televize? Chcete mít volný prostor okolo plně pod kontrolou, nebo snad počítáte i s budoucím stěhováním? S tím vším byste měli kalkulovat při výběru vhodného posezení.

Gauč s křesílky pro útulnou domácnost

Samotné gauče nabízejí svému majiteli většinou dvě až tři místa k sezení, jsou tak daleko úspornější vůči prostoru, avšak méně velkorysé k větší společnosti. Je dobré připomenout například i to, že při případném stěhování se Vám s menším gaučem bude manipulovat daleko lépe než s velkou sedací soupravou. Samotná křesla jsou oblíbená především díky své pohodlnosti a na klidné posezení u televize poslouží daleko lépe nežli taburety.

Rohové sedačky pro společenský život

Obecně by se dalo říci, že moderní rohové sedačky v kombinaci s taburety se perfektně hodí do domácností s živějším společenským životem. Nabízejí daleko více místa k sezení a nejenže se příležitostná návštěva dočká štědřejšího prostoru k přespání, ale i se samotnými taburety se dá snadno manipulovat a v místnosti je přesouvat tak, jak je zrovna potřeba. Neznamená to ale, že větší znamená lepší – vždy byste se s výběrem měli ohlížet i na velikost interiéru.

Myslete na celkový dojem

Že nejvíce ze všeho záleží na finálním dojmu a pocitu z pohodlného sezení, snad není třeba ani připomínat. Vyberte kompromis mezi prostorem pro celou rodinu, pohodlím, designem a kvalitou. Již před samotným výběrem si určete, k čemu primárně by mělo zákoutí sloužit, a podle toho se i rozhodujte při výběru dominanty svého pokoje.

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen