Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Kam s pračkou, sušičkou a s vypraným prádlem?

Bojujete ve svém bytě přes chladné roční období se sušením prádla? Uvítali byste nějakou radu, která by usnadnila všechny prací úkony? Praní bude koníčkem.

Jakmile přijde zima, tak ve světě hospodyněk nastává spousta problémů s běžnými pracemi, jako je třeba praní. O praní by ani tak nešlo, kdyby mokré prádlo nebylo potřeba někam pověsit. Zkuste jej pověsit ven, když venku mrzne. Z kalhot, košil i triček se stanou rampouchy, které po sundání ze šňůry budete muset nejdřív rozmrazit.

Sušení prádla uvnitř bytu nebo domu není moc příjemné, protože vlhkost způsobuje plísně a zcela mokré prádlo, když pračka neždímá tak, jak by měla, začne kapat na podlahu.

Abyste těmto peripetiím předcházeli, tak rozhodně nevěšte prádlo do místnosti, ve které nejsou okna, jako třeba koupelna. Místnost pro sušení by měla být dobře větratelná a zároveň s vytápěním. Je jasné, že v malém bytě se moc zázraků udělat nedá, ale prádlo se sušit musí. 

Proto každá hospodyňka miluje sušení prádla v létě.  Léto je pro vyprané prádlo nejlepší přítel. Není nad ten úžasný pohled, když si s prádlem sušícím se venku pohrává vítr a sluneční paprsky a zahradou vane příjemná vůně aviváže. Zcela ideální řešení.

K tomu, abyste prádlo mohli na zahradě pověsit, však potřebujete nějaké praktické a estetické řešení. Tradičním řešením skoro na každé zahradě jsou na pevno postavené sloupky a mezi ně natažené šňůry. Jsou však i jiné možnosti. Třeba sušák určený přímo na zahradu, který jednoduše rozložíte a po složení prádla zase složíte a uschováte, tudíž nezabírá na zahradě zbytečně místo. Takových skládacích zahradních sušáku je více druhů a velikostí, stačí si vybrat ten svůj ideální.

Počítá se však i s tím, že ne každý má k dispozici zahradu a na sušení prádla venku musí stačit i balkon. Zde se rovněž nabízí klasické řešení, a sice několik šňůr natažených nastálo ode zdi ke zdi. Abyste však balkon mohli dál využívat, tak jsou ideálními vychytávkami nástěnné sušáky, rozkládací sušáky, vysouvací sušáky, které se nechají po využití opět zatáhnout, složit a nezabírají místo.

Pokud máte problém se sušením prádla tak nebo tak, tak je nejlepším řešením pořídit si sušičku nebo pračku se sušičkou. Že se vám do koupelny nevejde a museli byste oželit koupelnový nábytek?

Nejčastějším řešením v takových případech je umístění v kuchyni. Šikovně řešený nábytek a kuchyňská linka dokáže pračku i sušičku skrýt a nikdo nepozná, že se právě v této místnosti nachází. Pokud vám kuchyně nevyhovuje, tak můžete pro ně využít místo v komorách, předsíních nebo ve sklepních prostorách. 

 

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen