Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Kam v bytě nejlépe postavit vánoční stromek

Zdobení vánočního stromku je událostí, která oznamuje, že Štědrý večer se nekompromisně blíží. Samotnému zdobení ale předchází výběr stromku a mimo jiné také to, kam vlastně ten krásně nazdobený jehličnatý skvost postavit. Většina z nás už má z let minulých určitě vyhlédnuté místečko v bytě, kde strom stává, ale zkusme se na to protentokrát podívat z více pohledů a vybrat mu důstojné místo skutečně na míru.

Bezpečnost a péče především

Ani přesto, že je ozdobený stromeček ústředním motivem Vánoc, není zrovna nejvhodnější postavit ho jen tam, kam se hodí. Myslete na bezpečnost a vyhněte se prostoru kolem dveří či jídelního stolu. Zároveň je ale samozřejmě důležité, aby na něj bylo dobře vidět. Rozhlédněte se po bytě a zkuste najít vhodný kompromis.

Stejně tak podstatná je i péče o stromek. Aby byl okouzlující okrasou po co nejdelší dobu, měl by stát ve vodě a v nepřetopené místnosti. V opačném případě brzy opadá a kromě pohledu na opelichaného chudáčka se dočkáte i jehličí rozneseného po celém bytě.

Varianta pro malý i velký byt

Ve velkém bytě je samotná manipulace se stromkem samozřejmě daleko jednodušší a výběr, kam ho postavit, je daleko širší. Nehledě na to, že se nemusíte omezovat ani jeho velikostí. Strom můžete postavit tak, aby na něj bylo přímo vidět od jídelního stolu a už během samotné večeře jste se mohli těšit na dárky, které pod ním čekají.

Větší svízel zažívají obyvatelé menších bytů, pro které může být umístění vánočního stromečku tak trochu rébusem. Pokud si ani v malém bytě nechcete odpustit větší, košatější stromek, vybírejte takový, který je z jedné strany holejší; snadno ho tak postavíte do rohu místnosti. Menšímu stromku dodáte na velikosti tím, že ho podložíte stolkem či skříňkou, a v případě stolku s kolečky můžete jehličnatou dekoraci snadno posouvat po bytě tak, jak je zrovna potřeba.

V nejmenších bytech, kde je živý strom pouhou utopií, ho můžete snadno nahradit jinou dekorací – od různých speciálně vytvořených polepů až po klasické ozdobené větvičky na vysokém podstavci. Nejdůležitější je přeci stejně to, kolik radosti se pod ním bude nakonec skrývat.

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen