Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Kam v bytě s vánočním stromečkem?

Bez vánočního stromečku se rozhodně svátky klidu a míru neobejdou. Je nejen pěknou dekorací, ale také místem, kam nám Ježíšek přinese na Štědrý večer dárky a kde se společně sejdeme se svými blízkými. Mnoho lidí ale řeší problém, kam ho umístit, aby nepřekážel. Ve velkém bytě to většinou problém není, ale v malém? Jestliže se nechcete spokojit s malým stromečkem někde na komodě, ale ani nechcete kvůli stromku ztěžovat pohyb v bytě, máme pro Vás několik typů, jak stromek umístit, aby dělal parádu, ale příliš nepřekážel.

Malý byt, velký problém 

Především kvůli bezpečnosti byste neměli dávat stromek do míst, kde se chodí. Proto se vyhněte blízkosti dveří, či jídelního stolu. Jestliže však máte například do obýváku dvoje dveře, je možné postavit stromek před ty dveře, které se méně používají. Nezapomeňte je ale zamknout, aby je někdo ze zvyku nepoužil.

Pokud tuto možnost nemáte, zkuste umístit stromek někam vedle televize. Je možné i na těch pár dní televizní stolek posunout, aby se vedle něj stromek vešel. Jestliže nemáte kam nábytek posunout, je tu ještě jedna varianta. Zkrátka umístěte stromek před nějaký kus nábytku, jako je třeba komoda, kam příliš často nechodíte. Ideální je ale si pro tento případ pořídit menší stromek a dát pod něj stojan na květiny na kolečkách. Potom s ním budete moci bezpečně a pohodlně manipulovat. Ujistěte se ale, že je stojan stromečku stabilní, aby Vám při posunu nespadl.

Jak už bylo řečeno, ve velkém bytě umístění stromečku většinou problém není. Myslete hlavně na bezpečnost a stromek dejte někam do kouta, kde na něj bude dobře vidět, ale nebude překážet.  Mějte na paměti také to, že jehličí opadává a jistě nechcete, aby se rozneslo po celém bytě. I z tohoto důvodu je dobré dát ho někam, kde se příliš nechodí.

Místo pro stromeček si rozmyslete před tím, než ho půjdete koupit. Podle toho už budete vědět, jakou velikost stromku si do Vašeho bytu můžete dovolit.

 

 

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen