Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Kávovar jako středobod kuchyňské linky

Chcete si do své kuchyně pořídit kávovar? Přemýšlíte, jaký by se do vašeho interiéru hodil a jaké máte vlastně možnosti? Chcete vsadit nejen na kvalitu a cenu, ale také na design? Zajisté uvítáte tipy na možnosti, které by vyřešili vaše dilema.

Když se řekne dokonalá kuchyň, tak si každý především představí prvky jako kuchyňská linka, sporák, lednice, jídelní stůl a podobně. Je to prostor, bez kterého se žádná domácnost neobejde, a proto jí bývá při zařizování věnováno nejvíc pozornosti.

Kuchyně však nespočívají pouze v samotném nábytku, ale také ve spotřebičích, které můžou být vestavěné i zakoupené dodatečně. V dnešní moderní době bývá častou dominantou kuchyně kávovar.

Jeho oblíbenost spočívá hlavně v tom, že je spotřebičem na rychlou přípravu kvalitní kávy, kterou si dopřejete každý den. Proto má být umístěný tak, aby byl snadno dostupný a připravený k okamžitému použití i k údržbě. Můžete ho postavit na kuchyňský pult, kuchyňskou linku či dokonce využívat jako spotřebič vestavěný.

Výběr vhodného kávovaru záleží na mnoha faktorech a jedním z nich je informace, kolik kávy denně vypijete. Na menší množství přípravy kávy postačí třeba moka konvička a jí podobné varianty, která se hodí pro každý interiér a slouží i jako roztomilá dekorace. Postačí na přibližně 6 šálků kávy denně.

O něco větší možností je už elektrický překapávač na kávu, který zvládne zhruba 9 šálků a je již výraznějším prvkem kuchyně.

Daleko luxusnější jsou již varianty kávovarů na kapsle, pákové, automatické a profesionální. Výhodou je rychlá a nenáročná příprava nápoje, jednoduchá údržba, a hlavně kvalita kávy. U kávovarů na kapsle musíte počítat ještě s další pravidelnou investicí do kapslí, bez kterých lahodnou kávu bohužel nepřipravíte, co je nevýhoda oproti těm ostatním. Sofistikovanější kávovary jsou dokonce vybavené mlýnkem na mletí zrnkové kávy, a to je už opravdový luxus a každodenní vůně čerstvě namleté kávy.

Kromě samotného vybavení kávovarů a funkcí je důležitý také jejich design, protože kromě toho, že plní svůj praktický účel, tak jsou také ozdobou kuchyní.

Většina kávovarů má propracovaný a atraktivní design a hodí se do každého prostoru. Proto dokážou okamžitě přitáhnout pozornost a obdiv. Jsou jednoduše sexy. Podle toho, v jakém stylu je zařízená vaše kuchyň, tak snadno přizpůsobíte i výběr kávovarů. Na trhu jsou možnosti stříbrných nebo černých variant, ale i barevných, které ještě víc oživí prostor. Také je důležitá jejich velikost, protože určitě nechcete, aby jedním kávovarem byla zabraná celá kuchyňská deska.

Máte chuť na dokonale připravenou kávu?

 

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen