Kávovar jako středobod kuchyňské linky

  • 2018-03-16
  • 0
  • Nábytek Elegance
Kávovar jako středobod kuchyňské linky

Chcete si do své kuchyně pořídit kávovar? Přemýšlíte, jaký by se do vašeho interiéru hodil a jaké máte vlastně možnosti? Chcete vsadit nejen na kvalitu a cenu, ale také na design? Zajisté uvítáte tipy na možnosti, které by vyřešili vaše dilema.

Když se řekne dokonalá kuchyň, tak si každý především představí prvky jako kuchyňská linka, sporák, lednice, jídelní stůl a podobně. Je to prostor, bez kterého se žádná domácnost neobejde, a proto jí bývá při zařizování věnováno nejvíc pozornosti.

Kuchyně však nespočívají pouze v samotném nábytku, ale také ve spotřebičích, které můžou být vestavěné i zakoupené dodatečně. V dnešní moderní době bývá častou dominantou kuchyně kávovar.

Jeho oblíbenost spočívá hlavně v tom, že je spotřebičem na rychlou přípravu kvalitní kávy, kterou si dopřejete každý den. Proto má být umístěný tak, aby byl snadno dostupný a připravený k okamžitému použití i k údržbě. Můžete ho postavit na kuchyňský pult, kuchyňskou linku či dokonce využívat jako spotřebič vestavěný.

Výběr vhodného kávovaru záleží na mnoha faktorech a jedním z nich je informace, kolik kávy denně vypijete. Na menší množství přípravy kávy postačí třeba moka konvička a jí podobné varianty, která se hodí pro každý interiér a slouží i jako roztomilá dekorace. Postačí na přibližně 6 šálků kávy denně.

O něco větší možností je už elektrický překapávač na kávu, který zvládne zhruba 9 šálků a je již výraznějším prvkem kuchyně.

Daleko luxusnější jsou již varianty kávovarů na kapsle, pákové, automatické a profesionální. Výhodou je rychlá a nenáročná příprava nápoje, jednoduchá údržba, a hlavně kvalita kávy. U kávovarů na kapsle musíte počítat ještě s další pravidelnou investicí do kapslí, bez kterých lahodnou kávu bohužel nepřipravíte, co je nevýhoda oproti těm ostatním. Sofistikovanější kávovary jsou dokonce vybavené mlýnkem na mletí zrnkové kávy, a to je už opravdový luxus a každodenní vůně čerstvě namleté kávy.

Kromě samotného vybavení kávovarů a funkcí je důležitý také jejich design, protože kromě toho, že plní svůj praktický účel, tak jsou také ozdobou kuchyní.

Většina kávovarů má propracovaný a atraktivní design a hodí se do každého prostoru. Proto dokážou okamžitě přitáhnout pozornost a obdiv. Jsou jednoduše sexy. Podle toho, v jakém stylu je zařízená vaše kuchyň, tak snadno přizpůsobíte i výběr kávovarů. Na trhu jsou možnosti stříbrných nebo černých variant, ale i barevných, které ještě víc oživí prostor. Také je důležitá jejich velikost, protože určitě nechcete, aby jedním kávovarem byla zabraná celá kuchyňská deska.

Máte chuť na dokonale připravenou kávu?

 

*Předmět
Jméno Příjmení
E-mail Telefon
*Komentář
Antispamová ochrana
*Údaje označené hvězdičkou jsou povinné
Kategorie nábytku
12 300
produktů
Celkový počet produktů v nabídce.
140
novinek
Počet nově přidaných produktů do naší nabídky.
653
zákazníků
Počet nyní nakupujících zákazníků.
Zasílání novinek

Přihlaste se k odběru novinek a my Vás budeme pravidelně informovat o zajímavých akcích, slevách a novinkách.

Poslední newsletter