Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Když není na kancelář v bytě místo

Především v panelové zástavbě musí jeden pokoj plnit hned několik funkcí. Jinak mnohdy dobře koncepčně řešené interiéry, tak naplno odhalí jednu ze svých největších slabin. Kombinace ložnice a pracovny nebo obývacího pokoje a pracovny s sebou přináší vždy jistá úskalí.

Přičemž poslední zmiňovaná varianta (tedy obývací pokoj - pracovna) je alespoň z mého pohledu horší. Ptáte se proč? V obývací pokoji byste měli hostit návštěvy, dokazovat jim svou pohostinnost a “předvádět” to nejlepší z vaší domácnosti. Nevidím nic vábného na tom, dívat se na horu papírů na jedné straně a roky nepoužívaná CD na straně druhé.

“Jednotlivé kusy nábytku vybírejte obzvláště pečlivě.”

Pokud je pracovní místo součástí prostoru s jiným druhem využití, nesmí ho nijak výrazně narušit. Proto volte spíše subtilní kusy nábytku, které nijak výrazně nenaruší harmonii ve vašem prostoru.

Potřebujete-li úložné prostory, vybírejte co možná nejuniverzálnější. To znamená, že byste pokud možno měli rezignovat na specializované poličky na CD nebo DVD nebo kartotéky (pokud nejsou nějakým způsobem zamaskované). Nezapomínejte na to, že se snažíte sladit dva naprosto odlišné světy a proto musíte občas udělat kompromis.

“Schovejte vše, co najdete.”

Své složky, pořadače a další drobnosti se snažte poschovávat, jen co to jde. Samozřejmě si zachovejte jistou míru ergonomie, ať nemusíte při “lovení” tužky například odstrkovat počítač. CD a DVD si můžete jednoduše schovat do krabic, které působí rozhodně méně rušivým dojmem - raději 3 větší objekty než 200 menších.

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen