Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Knihovna do velkých i malých bytů

Našli jste pod stromečkem pořádnou dávku knížek, ale vaše knihovnička se už teď třese v základech, nebo dokonce doma ještě žádnou nemáte? Knihovna je nejen skvělým pomocníkem pro uskladnění milovaných knih, ale stejně tak může být originálním designovým doplňkem. Nepodceňujte její význam, protože i když klasickou vazbu často válcují elektronické čtečky, kniha bude vždy věc s trvalou hodnotou, která bude sloužit ještě několik generací. Jak si tedy doma připravit ten nejdokonalejší čtenářský koutek ze všech?

Na velikosti nezáleží

Možná už se nadechujete, abyste poznamenali, že váš byt je na jakoukoli knihovnu příliš malý. Byt s vysokými stropy je v takovém případě výhra, protože poličky s knihami snadno poženete do výšky. Můžete si vybrat to nejméně vzhledné místo v bytě, které jste si vždy přáli nějak zakrýt, a oltář knih postavit právě tam. Každým pádem, na trhu je tolik různých druhů knihoven všech velikostí, že si z nich vybere opravdu každý. Od futuristicky designovaných tvarů přes starou školu z masívu až po drobné knihovničky, do kterých i v malých bytech snadno naskládáte pár svých favoritů. Bez obav můžete použít i stojany na DVD, které jednoduše umístíte do rohu pokoje.

Ve velkých bytech je to samozřejmě daleko jednodušší a výběr daleko širší. S umístěním knihovny můžete totiž experimentovat. S její pomocí tak můžete mimo jiné šikovně a efektně přepažit místnost a vytvořit tak dva nezávislé prostory.

Vytvořte si svou vlastní čtenářskou oázu

Obecně vzato, abyste se ve svém koutku plném příběhů cítili dobře, žádná pravidla neexistují a vlastně ani nemohou. Nicméně by se vám mohlo hodit alespoň několik tipů, které by vám vaši pravidelnou dávku fantazie ještě více zpříjemnily. Poblíž vaší knihovny by rozhodně mělo být pohodlné sezení. Nejlepší variantou je samozřejmě hnízdo s trochou klidu, které si vybavíte vlastním křesílkem, oblíbenými polštáři, podnožkou či stolkem, ale vůbec to nemusí být podmínkou. Stejně dobře poslouží i knihovna v obývacím pokoji, kde je umístěna příjemná sedací souprava.

Nezapomeňte dbát i na správné osvětlení. Pakliže se vám nepoštěstí vytvořit si svůj koutek u okna, zajistěte si kvalitní umělé světlo.

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen