Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Komody

Komody jsou jedním z nejpraktičtějších kusů nábytku. Zastoupí mnoho funkcí a lze je umístit do prakticky jakéhokoliv prostoru. Jen málokterý kus nábytku je takto “tvárný”.

Původně jen prádlo

V minulosti se komody používaly pouze na uskladnění drobnějších kusů prádla (především spodního prádla). Tuto funkci si zachovávají i dnes, ale jejich pole působnosti se poněkud rozrostlo. V domácnostech, které nemohou plýtvat místem, se hodí jakýkoliv prostor, který skryje svůj (neuspořádaný) obsah před zraky ostatní členů domácnosti nebo návštěv.

I tak zůstane hlavním místem pro umístění komody ložnice či šatna. Komodu můžete umístit naproti posteli. Stejně tak může komoda v ložnici dobře fungovat jako náznak předělu oddělení spací zóny od ostatních. Její plocha se výborně hodí pro vystavení rodinných fotografií a přímo vybízí k umístění nějaké vázy s čerstvými květinami. Barvu komody a její typ volte dle ostatního nábytku v ložnici. Ale většinou platí, že bílou barvou nic nepokazíte.

Další možnosti pro komody

Služeb tohoto nábytku nemusíte využívat jen v ložnici. Výborně se hodí i například do chodby. Nejnižší zásuvku můžete vyhradit třeba na přezůvky nebo obuv vašich návštěv. Vrchní zásuvka pak (z vlastní zkušenosti) funguje skvěle jako konečná stanice pro nejrůznější klíče, kartičky nebo třeba pochoutky pro vašeho pejska. Pokud do chodby vyberete nějakou nižší variantu, může komoda posloužit i jako místo k sezení při obouvání.

Stejně tak dobře můžete komody využít v kuchyni. Některé typy se hodní jako příborník nebo kredenc, ve které uskladníte méně používané kusy nádobí. Nechcete-li v obývacím pokoji z nějakého důvodu obývací stěnu, můžete si vypomoci komodou, na kterou postavíte televizi i další elektroniku.

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen