Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Konferenční stolek

Samo jméno tohoto kusu nábytku je trochu zavádějící. Obývací pokoj, ve kterém je tento druh nábytku většinou umístěn, není místo, kde byste pořádali konference. Ale u návštěvy Vašich hostů bychom jistou analogii ke konferenci najít mohli.

Konferenční stolek je součástí snad každé domácnosti. Tento vysoce specializovaný kus nábytku má své opodstatnění i v dnešních domácnostech. Prostor pro odložení nápojů nebo malého pohoštění pro návštěvy je vždy potřeba.
 
 

Typy konferenčních stolků

U konferenčních stolků většinou nemáte moc variant na výběr. Opravdu se jedná o velmi specifický kus nábytku. Ale i tak se nemusíte bát, že byste si nevybrali. Pokud se nespokojíte se standardní nabídkou, tak se můžete pokusit experimentovat.
 
Vyzkoušejte třeba dřevěné špalky - můžete použít hned několik a to v různých velikostech a šířkách. Je to neotřelé, ale pokud se Vám podaří zkombinovat tuto surovou přírodu se zbytkem prostoru, budete mít vyhráno. Podobně funguje i vyskládání (nepoužívaných) knih a jejich svázaní například vyřazenými pásky. Na knihy můžete položit skleněnou desku nebo plexisklo.
 
 

Správný výběr

Při výběru konferenčního stolku mějte vždy na paměti účel, který má plnit. Budete ho používat jen pro dekorace, které doplní vizuální styl, nebo bude opravdu sloužit jako běžná odkládací plocha? Některé domácnosti se spokojí, zjednodušeně řečeno, jen s deskou a čtyřmi nohami. U jiných budou hrát prim odkládací prostory. 
 
Pro někoho bude zase nejdůležitější skutečnost, jestli stolek snese, když si na něj dáte nohy. Ano, i to je důležité. Neříkám, že správné, ale důležité. Stejně, nebo snad možná proto, je důležitá volba materiálu. Domácnosti s dětmi tak zřejmě nesáhnou po stolku ze skla. I když by se možná hodil. 
 
Pokud si nepřejete uprostřed místnosti mít solitér (i když je to pro takový kus nábytku místo jako stvořené), volte decentní tvar a barevnost. Obsahuje-li místnost již nějaký nábytek, tak se snažte volit jednobarevný stolek.

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen