Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Lednová inspirace – nový rok a nové trendy

Rok se s rokem sešel a máte pocit, že je třeba trochu změnit interiér? Kladete důraz na aktuální trendy v bydlení? Dáme vám zajímavou inspiraci, jaké barvy, doplňky a úpravy budou v roce 2016 IN. Ponořte se s námi do světa moderního bydlení a luxusu, který je dostupný každému. Nemusíte měnit celý interiér od základu, stačí vsadit na drobnosti, které perfektně doladí design vašeho obydlí.

Vsaďte na bílou

Bílá barva působí velmi čistě a elegantně. Rok 2016 bude ve znamení této oblíbené barvy, která má mnoho tónů a nuancí, díky nimž nebude nikdy nudná. Kombinací jednotlivých tónů dosáhnete dokonalého výsledku. Nemusíte však celý byt zahalit do bílé, to by nevypadalo vůbec dobře. Naopak bílou zvolte jako doplněk například ke dřevu nebo k černé barvě.

Velmi vkusně působí bílé stěny, které jsou nadčasové a skvěle vypadají v kombinaci s ručně opracovaným dřevem a výraznými texturami. Ty výsledný design krásně zjemní a změkčí. Dejte průchod fantazii a nechte se inspirovat. Bílá barva má mnoho výhod, působí velice elegantně a navíc celý prostor opticky zvětší a prosvětlí. Jestliže máte menší místnosti, bílá bude tou nejlepší volbou.

 

Barevné kombinace, které vás uklidní

Máte rádi netradiční barevnou kombinaci, která působí uklidňujícím dojmem? Zejména do ložnice se hodí jemná růžová s pastelovou modrou. Tyto barvy vypadají krásně samy o sobě nebo ve společné kombinaci.

 

Malé byty ve skandinávském stylu

Bydlíte v malém bytě a toužíte po změně? Velmi oblíbený je takzvaný skandinávský styl. Malé byty vyžadují velmi chytré a důmyslné plánování. Skandinávský styl je moderní, praktický a především minimalistický, tedy přesně takový, jaký potřebujete. Tomuto stylu bydlení dominuje bílá barva a uspořádání nábytku v prostoru. Proč nezkusit přemístit například pohovku doprostřed obýváku? Skvěle vypadá vana ve volném prostoru koupelny, i když zde je třeba mít na toto uspořádání dostatečný prostor.

 

Zeleň v interiéru

Nezapomínejte svůj domov vyzdobit a oživit květinami. Chybět by neměla také zelená barva, která působí velmi příjemně. Nemusíte mít celý obývací pokoj zelený, stačí tuto barvu použít například na doplňcích. Velkým trendem jsou zelené stěny a co nejvíce rostlin, které působí nejen jako dekorace, ale také zvlhčují vzduch.

Dopřejte si s novým rokem něco nového do svého bytu. Stačí maličkost, která interiér krásně oživí. Ačkoliv trendy se každoročně mění, je důležité držet se původního rázu místnosti. Nebudeme každý rok měnit interiér jen proto, že jsou jiné trendy. Nejdůležitější je, abyste se doma cítili příjemně a útulně.

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen