Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Letní inspirace – jak přemístit stolování zevnitř ven

Pokud máte zahradu, stolování na čerstvém vzduchu v teplých měsících patří nepochybně k vašim oblíbeným aktivitám. K tomu je ovšem třeba zvolit vhodný nábytek, bez něhož se neobejdete.

Vytvořte si venku svůj originální kousek

Venkovní stolování má oproti tomu běžnějšímu – vnitřnímu spoustu výhod. Rodinné obědy či oslavy pod širým nebem mají neopakovatelnou atmosféru. Zatímco v interiéru jsme navíc často limitováni velikostí prostoru, na zahradě podobné komplikace nehrozí. Lze si zde tedy vytvořit vskutku originální koutek bez kompromisů.

To vše samozřejmě platí i pro terasy a prostornější balkony. Otázkou ovšem zůstává, jaký nábytek konkrétně zvolit. Samozřejmě je možné přesunout zevnitř ven stůl a židle z interiéru, vhodnější řešení ovšem představuje speciální zahradní nábytek, který je uzpůsoben pro venkovní prostředí.

 

 

Zahradní nábytek musí být kvalitní, elegantní a pohodlný

Základem pro venkovní stolování jsou pochopitelně stůl a židle, pořídit si ovšem můžete také kvalitní a elegantní křesla či pohodlné lavičky. Jednotlivé kusy si můžete zakoupit zvlášť anebo je možné dát přednost kompletním setům. Je pouze na vás, zda chcete experimentovat, anebo zvolíte jednodušší nákup.

Nábytek na zahradu, terasu či balkon musí být elegantní i pohodlný, ale měl by být především vyroben z kvalitních materiálů, jež jsou odolné proti všem rozmarům počasí. Dobrou zprávou je, že v současné době si lze kvalitu pořídit skrze všechny materiály, platí to tedy pro hliník, ocel, dřevo, exotické dřevo, plast či umělý ratan.

 

 

Odpočinek na čerstvém vzduchu

Do venkovního prostředí můžete v létě přesunout nejen kuchyň a jídelnu, ale třeba také obývací pokoj. Relaxaci pod širým nebem totiž jen tak něco nenahradí. Aktuálně si k tomuto účelu lze pořídit nejen sedací soupravy na zahradu, ale také mnohé další kusy. Co máme na mysli?

K dispozici kupříkladu máte nejrůznější houpačky, lehátka anebo speciální sedací pytle do venkovního prostředí. Zkrátka a dobře si je možné mimo interiér vytvořit takový druhý domov, ve kterém budete na jaře a v létě trávit spoustu času. A můžete využít i některé netradiční postupy – viz originální zútulnění domu a zkrášlení zahrady.

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen