Dny dopravy zdarma DOPRAVA ZDARMA Od 4 000,- Kč a NEVÁHEJTE ANI MINUTU - Akce brzy končí...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Letní venkovní kuchyně – inspirace a tipy na provedení

Blíží se léto a vy se těšíte na zahradní grilovačky a posezení s přáteli? Chcete si vytvořit prostředí, které vám poskytne příjemnou atmosféru a veškerý komfort při přípravě různých dobrot? Pojďte se podívat, jak snadno můžete mít letní venkovní kuchyň.

Těšíte se na léto a chcete si jej ještě víc zpříjemnit? K létu patří nejen bazén s vodou, zmrzlina či dovolená u jezera nebo u moře, ale také častější setkání s rodinou a přáteli na zahradě a příprava různého jídla a pití. A aby pro vás byla příprava jakéhokoliv pohoštění ještě příjemnější a praktičtější, tak od toho jsou skvělým řešením letní venkovní kuchyně.

Léto si doslova žádá využívat naplno zahradu a příjemné posezení, při kterém nemůže chybět něco dobrého pod zub a k pití. Asi nejčastějším řešením letní kuchyně je venkovní gril, a to buď přímo zděný, nebo praktický přenosný, který najde využití i na terase.

Pokud však chcete zahradu využívat i pro snídani, oběd a večeři, tak to již chce něco většího.Výhodou letních kuchyň je fakt, že nemusíte pořád odbíhat do domu a připravovat jídlo tam. Přijdete tak o společnost a veškeré dění na zahradě.

Letní kuchyň může mít mnoho variant, a aby byla co nejvíce praktická, tak kromě grilu to chce také sporák či troubu a kdo si troufá, tak klidně i udírnu nebo otevřené ohniště.

A k zařízení můžete využít také nábytek v akci a pořídit si tak různé skříňky či odkládací systémy nebo využít starší prvky, které jste původně chtěli již vyhodit. V letní kuchyni určitě ještě vše najde svoje využití. Vhodné jsou také ergonomické kuchyňské linky.

To jsme začali trochu od konce a máme tedy obsahovou část letní kuchyně vyřešenou. Ještě pro doplnění se můžou skvěle hodit rodinné jídelní sety. Ale kam letní kuchyň vlastně umístit?

Vše záleží od velikosti vaší zahrady a vašich možností. Letní kuchyň může být součástí zahrady a stát pod zděným či dřevěným přístřeškem jako jsou pergoly a různé altánky nebo může být také součástí terasy. Můžete jí řešit jako otevřený prostor, v kterém je vše pod střechou, ale s otevřeným výhledem nebo jako menší stavbu, která bude uzavíratelná a připravena k využití v každém ročním období.

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Od 4 000 Kč
po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen