Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Letní venkovní kuchyně – inspirace a tipy na provedení

Blíží se léto a vy se těšíte na zahradní grilovačky a posezení s přáteli? Chcete si vytvořit prostředí, které vám poskytne příjemnou atmosféru a veškerý komfort při přípravě různých dobrot? Pojďte se podívat, jak snadno můžete mít letní venkovní kuchyň.

Těšíte se na léto a chcete si jej ještě víc zpříjemnit? K létu patří nejen bazén s vodou, zmrzlina či dovolená u jezera nebo u moře, ale také častější setkání s rodinou a přáteli na zahradě a příprava různého jídla a pití. A aby pro vás byla příprava jakéhokoliv pohoštění ještě příjemnější a praktičtější, tak od toho jsou skvělým řešením letní venkovní kuchyně.

Léto si doslova žádá využívat naplno zahradu a příjemné posezení, při kterém nemůže chybět něco dobrého pod zub a k pití. Asi nejčastějším řešením letní kuchyně je venkovní gril, a to buď přímo zděný, nebo praktický přenosný, který najde využití i na terase.

Pokud však chcete zahradu využívat i pro snídani, oběd a večeři, tak to již chce něco většího.Výhodou letních kuchyň je fakt, že nemusíte pořád odbíhat do domu a připravovat jídlo tam. Přijdete tak o společnost a veškeré dění na zahradě.

Letní kuchyň může mít mnoho variant, a aby byla co nejvíce praktická, tak kromě grilu to chce také sporák či troubu a kdo si troufá, tak klidně i udírnu nebo otevřené ohniště.

A k zařízení můžete využít také nábytek v akci a pořídit si tak různé skříňky či odkládací systémy nebo využít starší prvky, které jste původně chtěli již vyhodit. V letní kuchyni určitě ještě vše najde svoje využití. Vhodné jsou také ergonomické kuchyňské linky.

To jsme začali trochu od konce a máme tedy obsahovou část letní kuchyně vyřešenou. Ještě pro doplnění se můžou skvěle hodit rodinné jídelní sety. Ale kam letní kuchyň vlastně umístit?

Vše záleží od velikosti vaší zahrady a vašich možností. Letní kuchyň může být součástí zahrady a stát pod zděným či dřevěným přístřeškem jako jsou pergoly a různé altánky nebo může být také součástí terasy. Můžete jí řešit jako otevřený prostor, v kterém je vše pod střechou, ale s otevřeným výhledem nebo jako menší stavbu, která bude uzavíratelná a připravena k využití v každém ročním období.

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen