Mezinárodní veletrh MEBLE POLSKA přinesl řadu inovativních nápadů

  • 2014-02-25
  • 0
  • Nábytek Elegance
Mezinárodní veletrh MEBLE POLSKA přinesl řadu inovativních nápadů

Není to ani týden, co poslední návštěvníci opustili brány Mezinárodního veletrhu nábytku – MEBLE POLSKA. Dnes už tak víme, že se veletrh nad míru vydařil. Podle pořadatelů jej navštívilo více než osmnáct tisíc lidí, což tuto nábytkářskou výstavu řadí mezi špičky ve svém oboru.

Ve dnech 18. až 21. března se v Polské Poznani, tedy na obchodní stezce mezi Berlínem a Varšavou, konal mezinárodní nábytkářský veletrh MEBLE POLSKA. O tom, jaký úspěch zaznamenal, svědčí i fakt, že návštěvnost překročila o celých dvacet procent loňský ročník.

 

České zastoupení se stává samozřejmostí

Na veletrhu vystavují jednak obchodníci s nábytkem, ale i majitelé nábytkářských center, projektanti, návrháři interiérů, či velkoobchodníci. Není tak divu, že se zde uzavírají dohody, smlouvy a partnerství. Na poslední ročníky zareagovaly svou účastí i majitelé internetových e-shopů, a mezi nimi také eshop www.nabytek-elegance.cz.

Jak vlastně letošní ročník vypadal? Na plochu více než třiceti pěti tisíců metrů čtverečních se sjely tři stovky vystavovatelů z celého světa. Dle trendu návštěvnosti let minulých, kdy každý čtvrtý návštěvník pocházel ze zahraničí, postavili pořadatelé veletrh tak, aby byl přehledně rozdělen do několika oblastí. Na hlavní veletrh navazovala výstava Home Dekor, či tradičně oblíbené setkání Arena Design.

 

Australan Brodie Neill návštěvníky nadchnul

Protože byl letošní ročník spojen s inovativním využitím tradičních materiálů, zaměřili se vystavovatelé na spojení praktičnosti s funkčností, ale i na spojení profesionálů z mnoha podoblastí. Výsledkem tak byly workshopy, setkání a prezentace designerů, třeba autora unikátních kombinovaných designových kousků Brodieho Neilla, obchodníků, výrobců a důležitých osobností, nejenom z oblasti nábytku a bytového textilu.

 

Navštivte naši FOTOGALERII z výstavy

*Předmět
Jméno Příjmení
E-mail Telefon
*Komentář
Antispamová ochrana
*Údaje označené hvězdičkou jsou povinné
Kategorie nábytku
12 300
produktů
Celkový počet produktů v nabídce.
140
novinek
Počet nově přidaných produktů do naší nabídky.
395
zákazníků
Počet nyní nakupujících zákazníků.
Zasílání novinek

Přihlaste se k odběru novinek a my Vás budeme pravidelně informovat o zajímavých akcích, slevách a novinkách.

Poslední newsletter