Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Mezinárodní veletrh MEBLE POLSKA přinesl řadu inovativních nápadů

Není to ani týden, co poslední návštěvníci opustili brány Mezinárodního veletrhu nábytku – MEBLE POLSKA. Dnes už tak víme, že se veletrh nad míru vydařil. Podle pořadatelů jej navštívilo více než osmnáct tisíc lidí, což tuto nábytkářskou výstavu řadí mezi špičky ve svém oboru.

Ve dnech 18. až 21. března se v Polské Poznani, tedy na obchodní stezce mezi Berlínem a Varšavou, konal mezinárodní nábytkářský veletrh MEBLE POLSKA. O tom, jaký úspěch zaznamenal, svědčí i fakt, že návštěvnost překročila o celých dvacet procent loňský ročník.

 

České zastoupení se stává samozřejmostí

Na veletrhu vystavují jednak obchodníci s nábytkem, ale i majitelé nábytkářských center, projektanti, návrháři interiérů, či velkoobchodníci. Není tak divu, že se zde uzavírají dohody, smlouvy a partnerství. Na poslední ročníky zareagovaly svou účastí i majitelé internetových e-shopů, a mezi nimi také eshop www.nabytek-elegance.cz.

Jak vlastně letošní ročník vypadal? Na plochu více než třiceti pěti tisíců metrů čtverečních se sjely tři stovky vystavovatelů z celého světa. Dle trendu návštěvnosti let minulých, kdy každý čtvrtý návštěvník pocházel ze zahraničí, postavili pořadatelé veletrh tak, aby byl přehledně rozdělen do několika oblastí. Na hlavní veletrh navazovala výstava Home Dekor, či tradičně oblíbené setkání Arena Design.

 

Australan Brodie Neill návštěvníky nadchnul

Protože byl letošní ročník spojen s inovativním využitím tradičních materiálů, zaměřili se vystavovatelé na spojení praktičnosti s funkčností, ale i na spojení profesionálů z mnoha podoblastí. Výsledkem tak byly workshopy, setkání a prezentace designerů, třeba autora unikátních kombinovaných designových kousků Brodieho Neilla, obchodníků, výrobců a důležitých osobností, nejenom z oblasti nábytku a bytového textilu.

 

Navštivte naši FOTOGALERII z výstavy

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen