Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Moderní koupelna

Umakartovým jádrům již dávno odzvonilo. To asi již pochopil každý. Nicméně sen o nové koupelně se většinou ve skutečnost přetváří jen velmi pomalu. Takto nákladná investice by se neměla uspěchat.

Do úvahy se musí vzít hned několik skutečností. Základní proměnou bude finanční rozpočet. Dnes si ale dovolíme, se touto “banalitou” nezabývat. Jaké jsou tedy trendy v moderních koupelnách? A co musí především splňovat jejich vybavení?

Jako v lázních

Trend welness a relaxace se pomalu dostává i do našich koupelen. Každodenní stres na pracovišti, ale i na cestě domů si vybírá svou daň. Mnoho z nás si tedy doma chce dopřát odpočinku, uvolnit se a smýt ze sebe nejen špínu města, ale i starosti běžného dne. Proto se moderní koupelny podobají čím dál tím více lázním.

A v lázních pračku nebo sušičku nenajdete. Ano, tyto dva spotřebiče opouštějí prostor koupelny a stěhují se např. do kuchyně nebo do chodby. Toto je možné i v panelácích - a bez výrazných stavebních úprav. Jen je potřeba mít chytrého designéra či architekta.

Barevnost a doplňky

Stejně tak se proměňuje barevnost, doplňky a materiály. Do popředí se dostává šedá, hnědá a vlastně všechny zemité tóny. Velice módní je černá v kombinaci s výraznými barvami. Černým kamenem nic nepokazíte. Trend jde směrem k velkoformátovým dlaždicím. Ty totiž opticky zvětšují prostor a působí čistším dojmem. Od mozaiky se upouští. Není totiž vhodná pro použití v menších místnostech. Absolutním hitem zůstává betonová stěrka v kombinaci s bílou barvou a světlým dřevem. Již tolikrát zmiňovaný skandinávský styl se vměstnal i do koupelen…

Moderní koupelny dbají na čistotu stylu a linií. Proto v nich moc doplňků nenajdete. A pokud snad toužíte po nějaké té drobnosti, tak ji vybírejte zcela mimo styl koupelny. Kontrastem jednotlivých směrů docílíte daleko lepšího efektu, než když se budete snažit najít co možná nejvhodnější doplněk v duchu stávající koupelny. Většinou vyjde tato snaha na prázdno.

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen