Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Moderní kuchyně jsou útulné a praktické

Kuchyně je základem domácnosti. Je to místo, kde se připravují kulinářské dobroty a kde se často schází celá rodina. Jaký je ale trend moderních kuchyní? Nejedná se ani tak o styl, jako spíš o uspořádaní.

Ačkoliv by se mohlo zdát, že mnoho lidí už si místo vaření raději skočí někam do restaurace, či fast foodu, není tomu tak. Možná tomu dopomáhá i sledování nejrůznějších pořadů o vaření, se kterými se roztrhl pytel, a tak se spousta mužů i žen snaží povýšit své kulinářské umění na vyšší level. Ačkoliv na přípravu jídla si mnozí z nás čas udělají, rozhodně jím nechceme plýtvat. Proto je v moderních kuchyních základ mít vše rozmístěné co nejefektivněji, abychom neztráceli čas pobíháním sem a tam. Tím si ušetříme i spoustu nepořádku. 

Jednoduše a bez hledání

Zatímco ještě nedávno bylo trendem mít vše schované ve skříňkách, nyní se často setkáváme s otevřenými variantami, kdy jsou dvířka prosklená, nebo se kuchyň skládá z nejrůznějších poliček a závěsných háčků, abyste neztráceli čas hledáním toho, co potřebujete. Velmi důležité je mít dostatek pracovní plochy. Jestliže máte kuchyň velkou, je vhodné umístit do ní ostrůvek, který nám nabídne další pracovní plochu i úložný prostor. Pokud takové štěstí na velikost kuchyně nemáte, pracovní plochu je ideální získat překrytím spotřebičů pracovní deskou. 

Co se týče dvířek, materiálů a barev, stále jsou v kurzu lesklé, převážně bílé kuchyně. Velmi moderní a oblíbený je ale také takzvaný rustikální styl, či retro styl. Zde je většinou základem dřevo a kuchyně připomínají kuchyně na venkovských usedlostech. I zde se však setkáme s efektivním rozmístěním moderních spotřebičů. 

Jestliže se chystáte na modernizování kuchyně, nezapomeňte si ji vybavit tak, abyste měli dřez, sporák, troubu i ostatní spotřebiče blízko u sebe a zvládli tak vaření bez přecházení po celé místnosti.

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen