Moderní kuchyně jsou útulné a praktické

  • 2016-12-05
  • 0
  • Nábytek Elegance
Moderní kuchyně jsou útulné a praktické

Kuchyně je základem domácnosti. Je to místo, kde se připravují kulinářské dobroty a kde se často schází celá rodina. Jaký je ale trend moderních kuchyní? Nejedná se ani tak o styl, jako spíš o uspořádaní.

Ačkoliv by se mohlo zdát, že mnoho lidí už si místo vaření raději skočí někam do restaurace, či fast foodu, není tomu tak. Možná tomu dopomáhá i sledování nejrůznějších pořadů o vaření, se kterými se roztrhl pytel, a tak se spousta mužů i žen snaží povýšit své kulinářské umění na vyšší level. Ačkoliv na přípravu jídla si mnozí z nás čas udělají, rozhodně jím nechceme plýtvat. Proto je v moderních kuchyních základ mít vše rozmístěné co nejefektivněji, abychom neztráceli čas pobíháním sem a tam. Tím si ušetříme i spoustu nepořádku. 

Jednoduše a bez hledání

Zatímco ještě nedávno bylo trendem mít vše schované ve skříňkách, nyní se často setkáváme s otevřenými variantami, kdy jsou dvířka prosklená, nebo se kuchyň skládá z nejrůznějších poliček a závěsných háčků, abyste neztráceli čas hledáním toho, co potřebujete. Velmi důležité je mít dostatek pracovní plochy. Jestliže máte kuchyň velkou, je vhodné umístit do ní ostrůvek, který nám nabídne další pracovní plochu i úložný prostor. Pokud takové štěstí na velikost kuchyně nemáte, pracovní plochu je ideální získat překrytím spotřebičů pracovní deskou. 

Co se týče dvířek, materiálů a barev, stále jsou v kurzu lesklé, převážně bílé kuchyně. Velmi moderní a oblíbený je ale také takzvaný rustikální styl, či retro styl. Zde je většinou základem dřevo a kuchyně připomínají kuchyně na venkovských usedlostech. I zde se však setkáme s efektivním rozmístěním moderních spotřebičů. 

Jestliže se chystáte na modernizování kuchyně, nezapomeňte si ji vybavit tak, abyste měli dřez, sporák, troubu i ostatní spotřebiče blízko u sebe a zvládli tak vaření bez přecházení po celé místnosti.

 
 
 
*Předmět
Jméno Příjmení
E-mail Telefon
*Komentář
Antispamová ochrana
*Údaje označené hvězdičkou jsou povinné
Kategorie nábytku
12 300
produktů
Celkový počet produktů v nabídce.
140
novinek
Počet nově přidaných produktů do naší nabídky.
689
zákazníků
Počet nyní nakupujících zákazníků.
Zasílání novinek

Přihlaste se k odběru novinek a my Vás budeme pravidelně informovat o zajímavých akcích, slevách a novinkách.

Poslední newsletter