Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Neutuchající obliba konferenčního stolku

Najdete jen málo kusů nábytku, které by byly snad v každé domácnosti. A to jak v Česku, tak v zahraničí. Konferenční stolek je prostě “klasika”, která jen tak z módy nevyjde.

Pořádáte doma konferenci? Ne? Ale jistě máte před pohovkou či sedací soupravou nějaký typ konferenčního stolku. Z nepřeberného množství typů, tvarů a barev se nevybírá snadno. Tak jak na to?

Parametry...

Jednotícím prvkem většiny konferenčních stolků je jejich výška. Ta se pohybuje kolem 40 cm, ale najdete i vyšší či dokonce nastavitelné. Výšku můžete vybrat podle jednoduchého pravidla. Kolena osob sedících na vaší sedačce by měla být zhruba ve stejné výši jako odkládací plocha konferenčního stolku.

A když jsem již zmínil sedací soupravu. Tvar desky konferenčního stolku by měl korespondovat s tvarem vaší sedačky. Pokud samozřejmě nezvolíte nějaký solitér, který by se hodil ke všemu (nebo naopak naprosto vynikal). Nízké konferenční stolky nejsou pro náš typ evropského interiéru nikterak vhodné. Mohou být líbivé, ale většinou nesplní očekávání majitele.

Materiály...

V případě těchto stolků je velmi v oblibě sklo. Může být líbivé a možná pro někoho i estetické, ale pro valnou většinu domácností bude, troufám si tvrdit, nepraktické. O rodinách s dětmi ani nemluvě. Do těchto domácností se tento typ desky vyloženě nehodí. Zkuste se pohlédnout po plastových či masivních stolcích. Nebojte se experimentovat a vyzkoušejte třeba i plast.

Rovněž si rozmyslete, zda budete potřebovat odkládací prostor. Stůl s pár dekoracemi může vypadat nádherně, ale až do něj naskládáte všemožné drobnosti, může se ze středobodu vašeho obývacího pokoje stát nehezké smetiště.

Při výběru se ale především se spolehněte na svůj instinkt a vkus.

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen