Novoroční předsevzetí s interiérem

  • 2016-01-13
  • 0
  • Nábytek Elegance
Novoroční předsevzetí s interiérem

Na Nový rok si většina lidí dává různá předsevzetí. Jde o pomyslný začátek a s tím i možnost leccos změnit. Diety, cvičení, lepší životní styl, přestat kouřit, učení se jazyků, to je jen základní výčet nejčastějších předsevzetí. Ta se však nemusí týkat jen vaší osoby, ale také vaší domácnosti. Už dlouho přemýšlíte o změně interiéru a hledali jste ten správný impuls? Právě na Nový rok je ideální příležitost to změnit. Nechte se inspirovat a oživte svůj domov.

Využijte novoročního úklidu

Po vánočních svátcích přichází na řadu novoroční úklid. Proč však nevyužít tohoto úklidu, kterému se stejně nevyhnete, a trochu celý byt předělat? Zbavte se lapačů prachu a zbytečných maličkostí a udělejte si místo na květiny nebo jiné vkusné doplňky. V rámci úklidu můžete přemístit různé věci a doplňky, aby vám vaše obydlí nepřipadalo příliš fádní. Kupte si nový obraz, vázu nebo si třeba na poličku vystavte rodinnou fotografii, kterou jste pořídili o Vánocích. Na maličkostech záleží více, než si myslíte.

 

Máte sny? Splňte si je!

Každý z nás má nějaké sny, třeba o tom, že si konečně pořídí novou sedací soupravu, televizi, postel či lednici. Toužíte po změně, ať už z estetického hlediska, nebo praktického, a stále to odkládáte? Pak vězte, že po Novém roce je ideální příležitost si toto přání splnit. Změnu čas od času potřebujeme všichni. Aby nám bydlení nezevšednělo, je potřeba jej stále inovovat. To ovšem neznamená, že budete neustále kupovat nový nábytek. Stačí jen malá obměna. Nemusíte ani kupovat nic nového. Proč nezkusit přemístit uspořádání nábytku? Televizi dát do rohu, sedačku pod okno, zkrátka jakákoliv inovace bude vítaná.

 

Malování nebo nový koberec? Jděte do toho!

Jsou věci, které stále odkládáme. Zdi potřebují vymalovat, koberec už dávno není to, co býval... Je nejvyšší čas s tím něco udělat. Dejte si novoroční předsevzetí, že konečně vyberete nový koberec, uděláte si volný víkend na malování nebo se pustíte do jiné inovace interiéru. Nehledejte žádné výmluvy a jděte rovnou do toho.

 

Proč si dáváme novoroční předsevzetí?

Tuto otázku si klademe rok co rok a stejně si každý z nás alespoň jedno předsevzetí dá. Nový rok je pomyslný začátek něčeho. Tlustá čára za stávajícím rokem, který přinesl mnoho hezkých i nepěkných chvil. Najednou tento rok končí a před námi je další, ve kterém můžeme leccos změnit. A je jen na vás, zda se toto předsevzetí bude týkat vaší vizáže, chování, zvyků, nebo třeba změny v interiéru.

*Předmět
Jméno Příjmení
E-mail Telefon
*Komentář
Antispamová ochrana
*Údaje označené hvězdičkou jsou povinné
Kategorie nábytku
12 300
produktů
Celkový počet produktů v nabídce.
140
novinek
Počet nově přidaných produktů do naší nabídky.
522
zákazníků
Počet nyní nakupujících zákazníků.
Zasílání novinek

Přihlaste se k odběru novinek a my Vás budeme pravidelně informovat o zajímavých akcích, slevách a novinkách.

Poslední newsletter