Novoroční předsevzetí vašeho interiéru

  • 2015-01-11
  • 0
  • Nábytek Elegance

Máte už nějaké novoroční předsevzetí? Ještě není pozdě. A co takhle si vytyčit jedno praktické předsevzetí pro váš interiér? Vstupte do nového roku kreativně a vdechněte nový život svému domovu. Nebojte se barev, nebojte se doplňků a nebojte se ani větších změn v podobě zcela nového nábytku. Vždyť doma se musíme cítit příjemně a vy i váš byt si změnu k lepšímu zaslouží.

Novoroční úklid jako základ

Především se zbavte lapačů prachu a maličkostí, o nichž víte, že už je pravděpodobně nikdy nepoužijete. Získáte tím místo pro nové dekorace či květiny, které interiér zase trochu ozvláštní. V rámci úklidu máte i jedinečnou možnost přemístit věci a doplňky tak, aby vám vaše království přišlo zase o něco méně okoukané.

Svěží vítr zavane s novým nábytkem

Obměňte nábytek nebo alespoň některé kusy z něj a vneste do svého bytu zcela novou svěží atmosféru. Pokud přemýšlíte nad tím, že byste si rádi pořídili nějaký nový kousek, ale nemůžete se rozhodnout, jaký nábytek vyměnit, doporučujeme vybrat jídelní set a postel. To jsou totiž místa, kde trávíme nejvíce času a jejich pohodlí i vzhled jsou velice důležité.

Jídelní set má jednu z nejdůležitějších úloh vůbec; slučovat rodinu a nabídnout klidné útočiště k společnému stolování. Proto si jako jeden z prvních zaslouží obměnu, kterou navíc ocení celé osazenstvo bytu. Co se týče trendů, dá se říct, že nemůžete šlápnout vedle. Dřevo i jeho imitace se stále drží na žebříčku popularity, avšak hledáte-li něco modernějšího, tak velice efektně působí například kontrast černé a bílé. Příjemným osvěžením jsou i jídelní židle s různými vzory, například pruhy vypadají obzvláště dobře a budou dělat parádu, která nevyjde z módy.

V pohodlné posteli zase trávíme až třetinu svého života, proto je to další kus, jenž by si zasloužil výměnu. Kromě kvality a pohodlí se soustřeďte i na design, aby vám nová postel dělala opravdu radost. Vrací se například retro styl, vyznačující se oblými tvary a leskem. Originální jsou i moderní manželské postele, které mají tvar vlny, a kromě toho, že budou ozdobou ložnice, jsou i nadmíru pohodlné.

Jídelní set Viva
Jídelní set Viva
Elegantní postel Athena
Elegantní postel Athena
Jídelní set Aganci
Jídelní set Aganci

Starší kousky oblékněte do slušivého

Své si samozřejmě zaslouží i váš gauč či sedačka. Můžete se rozhodnout pro zcela nové neotřelé potahy, nebo přehozy, ale své udělá i pečlivá péče o stávající potah. Takový mix octa s vodou dokáže zázraky a perfektně oživí barvy na vašem čalounění. Stejně tak dobře si poradí i s koženým nábytkem, ze kterého precizně odstraní špínu.

Omrzely vás za ty roky vaše skříňky? Změňte na nich jen malý detail: vyměňte jejich dvířka. Vybírat si můžete z nekonečného množství reliéfů a barev. Pakliže se vám samotným nebude chtít vyměňovat celá dvířka, pořiďte svým skříňkám nové rukojeti. Velice vkusně a pěkně působí například ty ručně malované keramické.

*Předmět
Jméno Příjmení
E-mail Telefon
*Komentář
Antispamová ochrana
*Údaje označené hvězdičkou jsou povinné
Kategorie nábytku
12 300
produktů
Celkový počet produktů v nabídce.
140
novinek
Počet nově přidaných produktů do naší nabídky.
441
zákazníků
Počet nyní nakupujících zákazníků.
Zasílání novinek

Přihlaste se k odběru novinek a my Vás budeme pravidelně informovat o zajímavých akcích, slevách a novinkách.

Poslední newsletter