Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Obývací stěny jsou s námi již pár desetiletí.

I v oblasti bydlení vyžadujeme originalitu a osobitost. Doby, kdy se jedna nábytková stěna podobala druhé, už jsou pryč. Moderní doba vyžaduje především vkus.

Nábytkové stěny ušly dlouhou cestu. 

Dalo by se říci, že některé druhy nábytku má ve svém domě většinou každý. I když jistě v různých podobách. V současné době je velkou výhodou, že si můžeme vybrat prakticky přesně podle svých představ a z interiéru si vytvořit skutečný domov. Velkou kreativitu můžeme rozvinout například v obývacím pokoji.

·        Dříve bývala nejvýraznějším prvkem této místnosti obývací stěna.

·        Bylo ale velice těžké sehnat skutečně vkusný nábytek, který byl navíc doplněn kvalitou.

-         A tak jsme v dobách předrevolučních většinou mívali své domovy zařízené podle jednoho designéra.

-         Zejména v panelákových domech, které měly omezené prostorové možnosti, vyrůstala zvláštní monstra, která pokrývala jednu stěnu od stropu až po podlahu.

Praktickým řešením to bylo z hlediska množství úložného prostoru. Navíc zde panoval zajímavý zvyk, vyplnit veškeré otevřené nebo zasklené poličky vším, co nám přišlo pod ruku. Většinou se zde nacházely vázičky, figurky a další lapače prachu.

Každý detail je důležitý


Kdy se vlastně vzal nápad na nábytkovou obývací stěnu? První sektorový nábytek už byste mohli mít v dobách první republiky. Ale tehdy si to mohl asi dovolit málokdo. Současná doba nabádá k minimalismu. Tudíž už žádná monstra, ve kterých je nutné vyplnit každý koutek.

·        Nábytkové stěny už rozhodně nejsou soustavou bedýnek, které na sebe naskládáme.

·        Moderní nábytkové stěny mohou sestávat z různého počtu prvků.

Záleží na každém detailu, a proto se dává velký důraz i na úchyty, povrchovou úpravu a kombinaci různých materiálů. Bytoví designéři při svých návrzích často pracují se zabarvenými skly, které dodávají každému nábytku nádech luxusu. Velkou výhodou pro každého kreativního majitele bytu je možnost sestavit si vše přesně podle svých představ z jednotlivých částí nábytku. Každý interiér je dnes tedy naprosto originální a jedinečný.

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen