Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Podpořili jsme ZŠ a MŠ Písečná finančním darem

Náš internetový obchod Nábytek-Elegance.cz se rozhodl finančně podpořit základní a mateřskou školu Písečná, které věnoval částku ve výši 5 000 Kč. Tímto příspěvkem jsme se chtěli podílet na zkvalitnění její činnosti.

Finance jsou pro chod škol zásadně důležité

Chod každé školy závisí na mnoha faktorech, počínaje kvalitním personálem. Vždy jsou ale zároveň potřeba finance, bez nichž se neobejde žádná podobná instituce, neboť ke své činnosti potřebuje také náležité vybavení. A my si uvědomujeme, že zábavné a smysluplné aktivity mladších dětí a vzdělání těch starších jsou velice důležité.

Proto jsme se rozhodli také přispět svojí „troškou do mlýna“ a poskytli jsme finanční dar ZŠ a MŠ Písečná, a to v hodnotě 5 000 Kč. Takový dar může posloužit k nákupu hraček, rozličného vybavení a pomůcek do tříd anebo do dalších místností, jako je tělocvična či školní družina. Smyslem našeho daru bylo pomoci zpříjemnit prostředí, jakož i jednotlivé aktivity a výuku, a podpořit tak činnost tohoto ústavu, tedy podílet se na hrách i vzdělání dětí.

Nábytek Elegance, s.r.o., navíc finančně podporuje i další instituce a projekty, jež mají co do činění s dětmi. Nákupem nábytku v našem e-shopu tak nejenže zútulníte vlastní domov, ale zároveň budete vědět, že jste částí svých peněz přispěli na dobrou věc!

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen