Podpořili jsme ZŠ a MŠ Písečná finančním darem

  • 2014-11-01
  • 0
  • Nábytek Elegance
Podpořili jsme ZŠ a MŠ Písečná finančním darem

Náš internetový obchod Nábytek-Elegance.cz se rozhodl finančně podpořit základní a mateřskou školu Písečná, které věnoval částku ve výši 5 000 Kč. Tímto příspěvkem jsme se chtěli podílet na zkvalitnění její činnosti.

Finance jsou pro chod škol zásadně důležité

Chod každé školy závisí na mnoha faktorech, počínaje kvalitním personálem. Vždy jsou ale zároveň potřeba finance, bez nichž se neobejde žádná podobná instituce, neboť ke své činnosti potřebuje také náležité vybavení. A my si uvědomujeme, že zábavné a smysluplné aktivity mladších dětí a vzdělání těch starších jsou velice důležité.

Proto jsme se rozhodli také přispět svojí „troškou do mlýna“ a poskytli jsme finanční dar ZŠ a MŠ Písečná, a to v hodnotě 5 000 Kč. Takový dar může posloužit k nákupu hraček, rozličného vybavení a pomůcek do tříd anebo do dalších místností, jako je tělocvična či školní družina. Smyslem našeho daru bylo pomoci zpříjemnit prostředí, jakož i jednotlivé aktivity a výuku, a podpořit tak činnost tohoto ústavu, tedy podílet se na hrách i vzdělání dětí.

Nábytek Elegance, s.r.o., navíc finančně podporuje i další instituce a projekty, jež mají co do činění s dětmi. Nákupem nábytku v našem e-shopu tak nejenže zútulníte vlastní domov, ale zároveň budete vědět, že jste částí svých peněz přispěli na dobrou věc!

 
 
 
*Předmět
Jméno Příjmení
E-mail Telefon
*Komentář
Antispamová ochrana
*Údaje označené hvězdičkou jsou povinné
Kategorie nábytku
12 300
produktů
Celkový počet produktů v nabídce.
140
novinek
Počet nově přidaných produktů do naší nabídky.
641
zákazníků
Počet nyní nakupujících zákazníků.
Zasílání novinek

Přihlaste se k odběru novinek a my Vás budeme pravidelně informovat o zajímavých akcích, slevách a novinkách.

Poslední newsletter