Dny dopravy zdarma DOPRAVA ZDARMA Od 4 000,- Kč a NEVÁHEJTE ANI MINUTU - Akce brzy končí...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Podzimní věnec na vstupní dveře

Máte rádi výzdobu a rádi byste jí měli po celý rok? Milujete různé dekorační věnce a věnce na dveře? Udělejte si radost i hezkým podzimním věncem.

Dekorační věnec na stůl, zeď nebo na dveře nemá pouze smysl estetický, ale má i význam magický a jeho používání sahá do dávných historických dob. Magický význam mu lidé dávali hlavně z důvodu použitých rostlin a dalších prvků, které vkládali do věnců. Většina rostlin měla nejen magické, ale i léčivé účinky a tím měl každý věnec určitou sílu a smysl.                                  

My zůstaneme u významu estetického, tedy dekorativního.

Asi nejznámějším věncem na stůl a na dveře je věnec adventní. Je symbolem vánočních svátků a tradic a přináší do domovů světlo, naději, lásku a klid. Dnes je však možné vytvořit i věnce pro další roční období, abychom si vytvořili útulný a hezký domov kdykoliv budeme chtít. 

Třeba věnec podzimní.

Vzhledem k tomu, že podzim je barevný a plný příprav na zimu, tak se nese také v duchu různého množství materiálů, ze kterého můžeme věnec na dveře nebo na stůl vytvořit.

Máme k dispozici různé větvičky, listí, plody z různých stromů, a to od jablíček až po kaštany, žaludy, šišky atd. Barvy podzimu se nesou v odstínech hnědé, žluté, béžové, ale také oranžové. Základem podzimního věnce je obvykle proutí, ale může být také sláma a větvičky. Z těchto materiálů si vyrobíme podklad, do kterého budeme vkládat, vpichovat různé dekorativní prvky. Dá se samozřejmě i koupit.

Ke zdobení se skvěle hodí tavící pistole, protože díky ní dekorativní prvky na podkladu vydrží. Kromě již zmíněných materiálů budete určitě potřebovat i stuhy a dále také různé sušené rostlinky, květiny, česnek atd.

Když už máte vše pohromadě, tak se můžete pustit do díla. Jak bude váš podzimní věnec vypadat,  je již na vaší fantazii a také na tom, v jakém duchu se nese váš interiér nebo vchodové dveře. Můžete jej pověsit také na zeď a udělat si varianty i na jídelní stůl nebo konferenční stolek.

Jistě uznáte, že věnec je úchvatnou dekorací, která se hodí ke každému stylu interiéru i exteriéru.

 

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Od 4 000 Kč
po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen