Podzimní věnec na vstupní dveře

  • 2017-11-02
  • 0
  • Nábytek Elegance
Podzimní věnec na vstupní dveře

Máte rádi výzdobu a rádi byste jí měli po celý rok? Milujete různé dekorační věnce a věnce na dveře? Udělejte si radost i hezkým podzimním věncem.

Dekorační věnec na stůl, zeď nebo na dveře nemá pouze smysl estetický, ale má i význam magický a jeho používání sahá do dávných historických dob. Magický význam mu lidé dávali hlavně z důvodu použitých rostlin a dalších prvků, které vkládali do věnců. Většina rostlin měla nejen magické, ale i léčivé účinky a tím měl každý věnec určitou sílu a smysl.                                  

My zůstaneme u významu estetického, tedy dekorativního.

Asi nejznámějším věncem na stůl a na dveře je věnec adventní. Je symbolem vánočních svátků a tradic a přináší do domovů světlo, naději, lásku a klid. Dnes je však možné vytvořit i věnce pro další roční období, abychom si vytvořili útulný a hezký domov kdykoliv budeme chtít. 

Třeba věnec podzimní.

Vzhledem k tomu, že podzim je barevný a plný příprav na zimu, tak se nese také v duchu různého množství materiálů, ze kterého můžeme věnec na dveře nebo na stůl vytvořit.

Máme k dispozici různé větvičky, listí, plody z různých stromů, a to od jablíček až po kaštany, žaludy, šišky atd. Barvy podzimu se nesou v odstínech hnědé, žluté, béžové, ale také oranžové. Základem podzimního věnce je obvykle proutí, ale může být také sláma a větvičky. Z těchto materiálů si vyrobíme podklad, do kterého budeme vkládat, vpichovat různé dekorativní prvky. Dá se samozřejmě i koupit.

Ke zdobení se skvěle hodí tavící pistole, protože díky ní dekorativní prvky na podkladu vydrží. Kromě již zmíněných materiálů budete určitě potřebovat i stuhy a dále také různé sušené rostlinky, květiny, česnek atd.

Když už máte vše pohromadě, tak se můžete pustit do díla. Jak bude váš podzimní věnec vypadat,  je již na vaší fantazii a také na tom, v jakém duchu se nese váš interiér nebo vchodové dveře. Můžete jej pověsit také na zeď a udělat si varianty i na jídelní stůl nebo konferenční stolek.

Jistě uznáte, že věnec je úchvatnou dekorací, která se hodí ke každému stylu interiéru i exteriéru.

 

*Předmět
Jméno Příjmení
E-mail Telefon
*Komentář
Antispamová ochrana
*Údaje označené hvězdičkou jsou povinné
Kategorie nábytku
12 300
produktů
Celkový počet produktů v nabídce.
140
novinek
Počet nově přidaných produktů do naší nabídky.
461
zákazníků
Počet nyní nakupujících zákazníků.
Zasílání novinek

Přihlaste se k odběru novinek a my Vás budeme pravidelně informovat o zajímavých akcích, slevách a novinkách.

Poslední newsletter