Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Podzimní věnec na vstupní dveře

Máte rádi výzdobu a rádi byste jí měli po celý rok? Milujete různé dekorační věnce a věnce na dveře? Udělejte si radost i hezkým podzimním věncem.

Dekorační věnec na stůl, zeď nebo na dveře nemá pouze smysl estetický, ale má i význam magický a jeho používání sahá do dávných historických dob. Magický význam mu lidé dávali hlavně z důvodu použitých rostlin a dalších prvků, které vkládali do věnců. Většina rostlin měla nejen magické, ale i léčivé účinky a tím měl každý věnec určitou sílu a smysl.                                  

My zůstaneme u významu estetického, tedy dekorativního.

Asi nejznámějším věncem na stůl a na dveře je věnec adventní. Je symbolem vánočních svátků a tradic a přináší do domovů světlo, naději, lásku a klid. Dnes je však možné vytvořit i věnce pro další roční období, abychom si vytvořili útulný a hezký domov kdykoliv budeme chtít. 

Třeba věnec podzimní.

Vzhledem k tomu, že podzim je barevný a plný příprav na zimu, tak se nese také v duchu různého množství materiálů, ze kterého můžeme věnec na dveře nebo na stůl vytvořit.

Máme k dispozici různé větvičky, listí, plody z různých stromů, a to od jablíček až po kaštany, žaludy, šišky atd. Barvy podzimu se nesou v odstínech hnědé, žluté, béžové, ale také oranžové. Základem podzimního věnce je obvykle proutí, ale může být také sláma a větvičky. Z těchto materiálů si vyrobíme podklad, do kterého budeme vkládat, vpichovat různé dekorativní prvky. Dá se samozřejmě i koupit.

Ke zdobení se skvěle hodí tavící pistole, protože díky ní dekorativní prvky na podkladu vydrží. Kromě již zmíněných materiálů budete určitě potřebovat i stuhy a dále také různé sušené rostlinky, květiny, česnek atd.

Když už máte vše pohromadě, tak se můžete pustit do díla. Jak bude váš podzimní věnec vypadat,  je již na vaší fantazii a také na tom, v jakém duchu se nese váš interiér nebo vchodové dveře. Můžete jej pověsit také na zeď a udělat si varianty i na jídelní stůl nebo konferenční stolek.

Jistě uznáte, že věnec je úchvatnou dekorací, která se hodí ke každému stylu interiéru i exteriéru.

 

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen